Darmowa dostawa od 99,00 zł

Blog

Jakie prześcieradło wybrać dla niemowlaka?
Aby zapewnić dziecku relaksujący sen, trzeba wybrać odpowiednią pościel. Warto pamiętać, że także prześcieradło ma bardzo duże znaczenie na jakość snu. Jakie jednak wybrać spośród tak wielu produktów – prześcieradło jersey, frotte, a może bawełniane?
Czytaj więcej
Jak odświeżyć poduszki z pierza?
Pościel z pierza trudno uprać bez obaw przed jej zniszczeniem. Wymaga jednak regularnego odświeżenia, aby pozbyć się z niej kurzu, potu i brudu. Podpowiadamy, jak to zrobić. Pościel z pierza i puchu jest od dawna używana i cieszy się wielką popularnością. Ma wiele zalet, przede wszystkim jest bardzo ciepła, sprężysta, a przy tym lekka.
Czytaj więcej
Jak prać ręczniki bambusowe?
Ręczniki bambusowe w ostatnich latach zyskały ogromną popularność. Wszystko dzięki ich niezwykle miękkiej i chłonnej strukturze, a także bardzo przystępnej cenie. Dbanie o ich piękny wygląd nie jest trudne, jednak warto trzymać się pewnych reguł, by cieszyć się ręcznikami bambusowymi, które przez lata będą wyglądać jak nowe.
Czytaj więcej
Jaką pościel wybrać dla dziecka, które ma alergię?
Tym, którzy cierpią na objawy alergii, odpowiedni dobór pościeli może znacznie poprawić zdrowie i wpłynąć pozytywnie na jakość życia. Pomaga ona w walce z roztoczami i pozwala utrzymać drobinki kurzu na minimalnym poziomie. Jest to szczególnie ważne w przypadku dzieci, których system odpornościowy nie radzi sobie z alergenami.
Czytaj więcej
pixel