Darmowa dostawa od 99,00 zł

Gniazdka

( ilość produktów: 17 )

Gniazdka dla noworodków i niemowląt to popularne akcesoria, które mają na celu zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu, imitując warunki panujące w łonie matki. To poduszki w kształcie okręgu lub elipsy, w których dziecko może leżeć lub siedzieć. Są one wyposażone w boki, które otaczają dziecko, tworząc przytulną przestrzeń, a także w zagłówek, który podtrzymuje główkę dziecka. Gniazdka dla noworodków i niemowląt często są wyposażone w dodatkowe akcesoria, takie jak uchwyty, lusterka lub grzechotki, które dodatkowo pobudzają zmysły dziecka.  

 

Gniazdka – jakie mają zalety?

  • Są bardzo wygodne dla dziecka, zapewniają komfortowe podłoże do spania oraz ciepło
  • Są również funkcjonalne i mobilne, sprawdza się poza domem jako przenośne łóżeczko
  • Wpływają na spokojny sen maluszka tłumiąc hałasy z zewnątrz
  • Wykonane są z miękkich i przyjemnych materiałów spełniających wymogi bezpieczeństwa
  • Występują w wielu kolorach i wzorach
  • Można umieścić je w łóżku, jeśli chcemy, by dziecko spało razem z nami
  • Są bardzo łatwe w użytkowaniu
  • Zajmują mało miejsca
  • Sprawdzą się przy nauce leżenia na brzuszku oraz podnoszenia główki  

 

Rodzaje gniazdek dla noworodków i niemowląt

Gniazdka statyczne to najczęściej spotykany rodzaj gniazdek, który służy głównie do spania lub zabawy. Wersje przenośne są łatwe w transporcie, dzięki czemu można je wykorzystać w różnych pomieszczeniach domu lub zabrać ze sobą na wakacje lub weekendy poza domem. Gniazdka wielofunkcyjne łączą w sobie funkcje łóżeczka, maty do zabawy i siedziska, dzięki czemu są jeszcze bardziej wszechstronne.

Gniazdka pozwalają dziecku poczuć się bezpiecznie i komfortowo, a ich boczne poduszki otaczające dziecko tworzą przytulną przestrzeń, w której dziecko może się zrelaksować. Gniazdka dla noworodków i niemowląt są też często wyposażone w dodatkowe elementy, takie jak uchwyty, lusterka lub grzechotki, które pobudzają zmysły dziecka i zachęcają do zabawy.

Przy wyborze gniazdka dla dziecka warto zwrócić uwagę na jego wielkość - powinno ono być odpowiedniej wielkości dla dziecka, aby zapewnić mu komfort i bezpieczeństwo. Materiały użyte do produkcji gniazdka powinny być bezpieczne dla dziecka i łatwe do utrzymania w czystości, a także warto wybrać gniazdko zgodne z preferencjami Twojego dziecka, na przykład z dodatkowymi zabawkami lub w ulubionym kolorze.

Warto pamiętać, że gniazdka dla noworodków i niemowląt nie są alternatywą dla łóżeczka, a jedynie uzupełnieniem. Dziecko powinno spać w łóżeczku, a gniazdko można stosować do spania na krótkie okresy lub do zabawy i relaksu.  

Rozmiar Produktu
Kolor
Tkanina
Wypełnienie
Przedziały cenowe
Cena
-
pixel