Darmowa dostawa od 150,00 zł

Udostępnianie zdjęć

Udostępnianie zdjęć

Zgoda na wykorzystanie wizerunku własnego

Niniejszym oświadczam, że poprzez umieszczenie pod moim zdjęciem komentarza „#zgoda” wyrażam dobrowolnie zgodę na wykorzystanie komentowanego zdjęcia zawierającego mój wizerunek (dalej: „Zdjęcie”) przez spółkę LOZKOHOLICY.PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.
Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że mój wizerunek będzie wykorzystywany tylko i wyłącznie w celu zamieszczenia Zdjęcia na stronie internetowej lozkoholicy.pl oraz w mediach społecznościowych, w szczególności na kanale Facebook i Instagram, Youtube, Tiktok, Pinterest a także w naszych materiałach marketingowych.

Administratorem Państwa danych jest: LOZKOHOLICY.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Zacisze 34, 08-110, Żelków-Kolonia, biuro@lozkoholicy.pl. Państwa dane osobowe w szczególności wizerunek będą przetwarzane w celu budowania pozytywnego wizerunku marki LOZKOHOLICY.PL i umocnieniu relacji pomiędzy Państwem jako klientami a spółką LOZKOHOLICY.PL . Mają Państwo prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz wycofania udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na jej podstawie przed odwołaniem. Przysługuje Państwo również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych zostały zamieszczone w Polityce prywatności.

pixel