Darmowa dostawa od 150,00 zł

Kołdry obciążeniowe

( ilość produktów: 8 )

W dzisiejszych czasach, gdy stres i szybkie tempo życia dominują w naszej codzienności, zdrowy sen jest szczególnie cenny. W trosce o Twój komfort snu w naszym asortymencie znajdują się wyjątkowe kołdry obciążeniowe. Łączą w sobie estetykę i funkcjonalność, aby zapewnić Ci najlepsze warunki do regeneracji.    

 

Kołdra obciążeniowa zapewnia wysoki komfort snu

Ten rodzaj kołdry zapewnia głęboki i regenerujący sen. Dzięki odpowiedniemu ciężarowi, który symuluje kojące przytulenie, możesz doświadczyć spokojniejszego snu, co jest kluczowe dla pełnej regeneracji organizmu. Zastosowanie delikatnego ucisku przez kołdrę obciążeniowa pomaga również łagodzić stres i niepokój. Jest to naturalna metoda na promowanie relaksu i spokoju, co ma bezpośredni wpływ na jakość snu.  

 

Higieniczna kołdra obciążeniowa

Nasza kołdra obciążeniowa posiada miękkie poszycie z mikrofibry, które jest delikatne dla skóry, a jednocześnie łatwe do utrzymania w czystości. To idealny wybór dla alergików oraz osób, które cenią sobie higienę w sypialni. Innowacyjne wypełnienie z granulatu szklanego jest równomiernie rozłożone wewnątrz kołdry, zapewniając uczucie delikatnego przytulenia. Badania potwierdzają, że kołdry obciążeniowe mogą zmniejszać poziom stresu i znacząco poprawiać jakość snu.  

 

 Terapeutyczne działanie kołdry obciążeniowej

Kołdra obciążeniowa wywiera łagodny nacisk, aktywując specyficzne receptory w mięśniach i ścięgnach, które dostarczają informacji o położeniu ciała w przestrzeni i jego wzajemnych relacjach. Ciężar kołdry jest dostosowany do masy ciała i indywidualnych wymagań użytkownika, zapewniając właściwe obciążenie. Aby kołdra obciążeniowa była jak najbardziej efektywna, jej waga musi być idealnie dopasowana do osoby korzystającej, co oznacza, że nie może być ani za ciężka, ani zbyt lekka.

Nie bez powodu nazywa się je kołdrami terapeutycznymi – dzięki odpowiedniemu naciskowi kołdra przynosi uspokojenie i relaks, otulając przyjemnie ciało. Wystarczy przykryć się kołdrą obciążeniową, by pozwolić działać sile grawitacji. W sytuacjach problemów zdrowotnych skorzystanie z kołdry obciążeniowej powinno odbywać się pod nadzorem fachowca.  

 

Kołdra dociążająca – idealna w terapii sensorycznej i nie tylko

Kołdra obciążeniowa jest produktem, który zyskuje na popularności nie tylko w obszarze terapii sensorycznej, ale również w codziennym życiu wielu ludzi. Ze względu na jej wyjątkowe właściwości, kołdra ta przynosi ulgę w wielu problemach zdrowotnych i przyczynia się do lepszej jakości snu.

Ta kołdra to niezwykle uniwersalny wybór – sprawdza się w każdą porę roku i pasuje do różnorodnych stylów sypialni. Szczególnie polecamy kołdrę obciążeniową osobom zmagającym się ze stresem, bezsennością, zespołem niespokojnych nóg, jak również osobom ze spektrum autyzmu, czy ADHD. Sprawdzi się także podczas terapii integracji sensorycznej.

Inwestycja w kołdrę obciążeniową to nie tylko inwestycja w piękny dodatek do sypialni, ale przede wszystkim w zdrowie i jakość snu. Zapewnij sobie prawdziwie regenerujący sen, kluczowy dla utrzymania dobrego samopoczucia i zdrowia psychicznego.

 

Jakie rozmiary kołder obciążeniowych znajdziesz w naszym sklepie?

W trosce o zapewnienie każdemu klientowi idealnego dopasowania i komfortu, nasza kołdra obciążeniowa dostępna jest w dwóch pojedynczych rozmiarach: 135x200 oraz 150x200 cm. Te wymiary zostały starannie dobrane, aby sprostać różnorodnym potrzebom i preferencjom, gwarantując, że każdy znajdzie coś dla siebie.  

Rozmiar Produktu
Przedziały cenowe
Cena
-
Pokaż tylko
pixel