Darmowa dostawa od 150,00 zł

Tkaniny obrusowe

( ilość produktów: 2 )

Najlepszym i tradycyjnym sposobem na przyozdobienie stołu jest położenie na nim obrusu. Ten dodatek jest nie tylko praktyczny, ale również odgrywa ważną rolę w aranżacji wnętrza. Nie możesz znaleźć obrusu dostosowanego do swoich potrzeb, zarówno pod względem wzoru, koloru, jak i rozmiaru? Nasz sklep oferuje tkaniny, z których możliwe jest wykonanie dowolnego obrusu!

Wybór jest bardzo szeroki, a proponowana tkanina obrusowa dostępna w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu każdy znajdzie odcień i wzór spełniający oczekiwania. Dajemy możliwość stworzenia obrusu na wielki stół zarówno do restauracji, jak i pokaźnych rozmiarów salonu. Pięknie nakryty i ozdobiony blat stanie się ozdobą każdej jadalni oraz sprawi, że chętniej będziemy zasiadać do niego z rodziną ciesząc się wspólnie spożywanym posiłkiem.

Nasze tkaniny są wytrzymałe i eleganckie, dlatego stworzone z nich obrusy będą prezentowały się bardzo gustownie. Można z nich wykonać obrusy do restauracji, jak i domów prywatnych. W obydwu tych miejscach sprawdzą się one znakomicie.    

W naszej ofercie znajdują się:

  • tkaniny plamoodporne atłasowe,
  • tkaniny plamoodporne,
  • tkaniny plamoodporne teflonowane,
  • tkaniny żakardowe,
  • tkaniny bawełniane   

Oferujemy również tkaniny na obrusy świąteczne, które z pewnością pięknie ozdobią bożonarodzeniowy i wielkanocny stół każdym domu i podkreślą wyjątkowość tych wydarzeń. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą tkanin na obrusy.    

Gramatura
pixel