Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kołdry hotelowe

( ilość produktów: 11 )

Dobry sen to podstawa wypoczynku i regeneracji sił, dlatego jego jakość jest kluczowym czynnikiem wpływającym na zadowolenie gości hotelowy. Zadbanie o jakość kołdry z pewnością przełoży się na lepsze recenzje oraz pozytywny wizerunek Twojego hotelu i zwiększenie liczby klientów. Kołdry hotelowe muszą spełniać określone wymagania, takie jak hipoalergiczność, trwałość oraz łatwość w czyszczeniu. Warto zatem zainwestować w produkty o wysokiej jakości, które będą odpowiadać potrzebom i oczekiwaniom gości.  

 

Cechy dobrej kołdry hotelowej

Gramatura to jedna z najważniejszych cech kołder hotelowych, ponieważ pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała podczas snu. Zbyt mała może nie zapewnić potrzebnej dawki ciepła, natomiast zbyt duża może spowodować przegrzanie. Warto wybierać zatem kołdry o gramaturze odpowiedniej dla danego sezonu i klimatu. Kołdry hotelowe są intensywnie eksploatowane i narażone na częste pranie, dlatego powinny być wykonane z trwałych i łatwych w czyszczeniu materiałów, które nie tracą swoich właściwości po wielokrotnym praniu i stale wyglądają elegancko i estetycznie. Wiele osób cierpi na różnego rodzaje alergie lub astmę, dlatego konieczne jest, by kołdry były hipoalergiczne. Warto postawić na produkty z pokryciem antyalergicznym, które ograniczają rozwój roztoczy i bakterii. Kołdry hotelowe powinny być również miękkie i przyjemne w dotyku, by zapewniały komfortowe otulenie podczas odpoczynku. Odpowiednio dobrany materiał pozwoli na spokojny i wygodny sen, co przekłada się na zadowolenie gości i pozytywne opinie o hotelu.  

 

Jaka kołdra będzie najodpowiedniejsza do hotelu?

Kołdra hotelowa musi spełniać wysokie wymagania tak, by była odpowiednia dla każdego z gości. Najlepsze będą kołdry o sprężystym i elastycznym wypełnieniu, które jest antyalergiczne,  gdyż są one najbezpieczniejsze. Te o wypełnieniu naturalnym, chociaż odznaczają się wysoką jakością mogą niestety nie przypaść do gustu alergikom. Warto wybrać także kołdrę, która została przepikowana, co zapobiega przemieszczaniu się umieszczonego w niej wsypu. Znacząco wpływa to na jakość i wygodę odpoczynku. Powinna być również dostosowana do pory roku, by dobrze ogrzewać, ale nie przegrzewać ciała i nie powodować pocenia się skóry. Latem warto zadbać o lżejsze kołdry, natomiast zimą wyposażyć się w te, które posiadają wyższą gramaturę. Równie ważna jest możliwość prania w wysokich temperaturach oraz poddawania zabiegom dezynfekcyjnym, by usunąć wszelkie zanieczyszczenia i drobnoustroje. Tak dobrana kołdra z pewnością spełni wszystkie wymagania klientów i zapewni im przyjemny i komfortowy sen.                    

Rozmiar Produktu
Kolor
Tkanina
Wypełnienie
Przedziały cenowe
Cena
-
Pokaż tylko
pixel