Darmowa dostawa od 150,00 zł

Pościel piłkarska dziecięca

( ilość produktów: 5 )

Piłka nożna jako jeden z najpopularniejszych sportów na całym świecie posiada wielu fanów, wśród których znajdują się także dzieci. Wiele z naszych pociech, zwłaszcza chłopcy, marzy o tym, aby ich pokój był udekorowany w motywy związane z piłką nożną, a w szczególności z ich ulubionymi klubami i piłkarzami. Pościel piłkarska dziecięca to świetny sposób, by sprawić im radość. Będzie to ciekawy i atrakcyjny dodatek do pokoju, dzięki któremu dziecko chętnie będzie zasypiać otoczone ulubionymi motywami.  

 

Pościel piłkarska – wybieraj wśród różnych rodzajów!

Pościel z piłkarzami - to motywy związane z konkretnymi piłkarzami, ich drużynami, klubami i logotypami. Można znaleźć pościel z piłkarzami, którzy grają w różnych klubach i reprezentacjach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Dla wielu dzieci pościel z ulubionym piłkarzem lub drużyną jest marzeniem, dlatego taki wzór na pościeli będzie dla nich doskonałym wyborem.

Pościel z piłkami - to wzory z piłkami nożnymi w różnych kolorach i rozmiarach. Taki wzór na pościeli może być interesujący i ciekawy dla dzieci, które uwielbiają piłkę nożną. W zależności od preferencji można znaleźć pościel z piłkami w różnych kolorach, na przykład czarno-białych, niebieskich lub zielonych.

Pościel z boiskiem - to ilustracje przedstawiające boisko do piłki nożnej, bramki, boisko w trawie i inne elementy związane z piłką nożną. Taki wzór na pościeli może być szczególnie atrakcyjny dla dzieci, które samodzielnie grają w piłkę nożną, ponieważ pozwala im poczuć się jak na prawdziwym boisku.  

 

Wybierz odpowiedni dla Twojego dziecka materiał!

Bawełna to materiał naturalny, który jest bardzo przyjemny w dotyku i miękki. Jest ona łatwa do utrzymania w czystości i dobrze przepuszcza powietrze, co zapobiega przegrzewaniu się ciała podczas snu i potliwości. Pościel z bawełny może być idealna dla dzieci z wrażliwą skórą, ponieważ nie powoduje podrażnień ani alergii.

Mikrofibra jest materiałem syntetycznym, który jest bardzo delikatny w dotyku i miękki. Jest łatwa w utrzymaniu czystości, odporna na wielokrotne pranie oraz szybko schnie, co jest bardzo przydatne. Pościel z mikrofibry będzie idealna dla dzieci, które cenią sobie wygodę i komfort podczas snu.

Pościel z satyny bawełnianej charakteryzuje się wyjątkową miękkością, gładkością i delikatnością oraz subtelnym połyskiem uzyskanym, dzięki specjalnemu splotowi. Pościel z satyny bawełnianej jest miła w dotyku, przewiewna i zapewnia dobrą wentylację ciała. Odznacza się także dobrą trwałością i łatwym utrzymaniem w czystości.    

Rozmiar Poszwy w Pościeli
Kolor
Gramatura
Wzór Dziecięcy
Postacie
Pokaż tylko
pixel