Darmowa dostawa od 150,00 zł

Poduszki pozycjonujące

( ilość produktów: 53 )

Poduszki pozycjonujące to specjalne poduszki, które są zaprojektowane w celu zapewnienia optymalnej pozycji ciała podczas snu. Mogą one pomóc w zapobieganiu bólom kręgosłupa, szyi i innych części ciała, które mogą być powodowane przez niewłaściwą pozycję podczas snu. Ponadto, poduszki pozycjonujące mogą być szczególnie przydatne dla kobiet w ciąży i osób z różnymi problemami zdrowotnymi. W ciąży kobieta doświadcza licznych zmian hormonalnych i fizycznych, które wpływają na jej zdrowie i samopoczucie. Poduszki pozycjonujące ciążowe są skutecznym narzędziem, które pomaga kobietom w ciąży w lepszym wsparciu swojego ciała, zapewniając im odpowiednią pozycję do snu i relaksu.  

Poduszki pozycjonujące – dlaczego warto z nich korzystać?

Zapewniają dodatkowe wsparcie dla ciała kobiety, szczególnie podczas snu. Odpowiednio ułożona poduszka może pomóc w rozkładaniu wagi ciała, zapewniając równomierne rozłożenie nacisku, a tym samym zmniejszenie napięcia mięśniowego. To pomaga w zmniejszeniu bólu i dyskomfortu, z którym często borykają się przyszłe mamy. Zaprojektowane są w taki sposób, by pomóc kobietom w ciąży w utrzymaniu właściwej pozycji podczas snu, co może pomóc w zmniejszeniu bólu pleców i stawów oraz zapobiec odleżynom, a nawet skurczom mięśni oraz zwiększyć komfort snu. Wpływają również na poprawę krążenia krwi.  

 

Jakie mogą być poduszki pozycjonujące?

Poduszki do spania są zaprojektowane tak, aby pomóc kobietom w ciąży w utrzymaniu odpowiedniej pozycji podczas snu. Mogą mieć różne kształty i rozmiary, zależnie od preferencji i potrzeb użytkownika. Najczęściej spotykane poduszki do spania to poduszki w kształcie litery "C", "U" lub "J".

Poduszki do karmienia są specjalnie zaprojektowane, aby pomóc w karmieniu piersią po urodzeniu dziecka. Są one zwykle większe niż standardowe poduszki i mają unikalny kształt, który pozwala na wygodne podparcie dziecka podczas karmienia.

Poduszki wielofunkcyjne są wszechstronnymi narzędziami, które mogą służyć do wielu różnych celów. Są one zwykle w kształcie litery "C" lub "U" i mogą być używane jako poduszki do spania, do karmienia piersią, a także jako poduszki do podtrzymywania ciała podczas leżenia na boku.

Poduszki dla kobiet w ciąży i matek karmiących są zaprojektowane specjalnie z myślą o ich potrzebach. Mogą również pomóc w zapobieganiu bólu pleców i stawów oraz zapewnić wygodne miejsce do odpoczynku i relaksu.  

 

Jak wybrać odpowiednią poduszkę pozycjonującą?

Materiał wykonania poduszki pozycjonującej ciążowej jest ważny dla komfortu użytkowania i trwałości produktu. Najlepsze materiały to te, które są miękkie, wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości, takie jak bawełna, mikrofibra lub satyna.

Rozmiar powinien być dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wiele poduszek pozycjonujących ciążowych ma regulowaną długość, co pozwala na dostosowanie rozmiaru do indywidualnych potrzeb.

Powinny być także łatwe w czyszczeniu i praniu, dlatego warto wybierać produkty, które można prać w pralce i które nie tracą swojej jakości po wielokrotnym praniu.

Poduszki pozycjonujące mogą być stosunkowo duże i zajmować sporo miejsca w sypialni, dlatego warto wybierać produkty, które są łatwe w przechowywaniu i można je schować, kiedy nie są potrzebne.  

Rozmiar Produktu
Kolor
Tkanina
Wypełnienie
Przedziały cenowe
Cena
-
pixel