Darmowa dostawa od 150,00 zł

Firany gotowe

( ilość produktów: 296 )

Firany gotowe to praktyczne i stylowe rozwiązanie do dekoracji okien, które cieszy się dużą popularnością ze względu na swoją dostępność i łatwość montażu. Oferujemy firany w standardowych rozmiarach, dostępne w szerokim zakresie wzorów, kolorów i materiałów, co pozwala na łatwe dopasowanie ich do różnych stylów wnętrz – od klasycznych po nowoczesne.  

Lekkie i zwiewne firany

Firany gotowe często wykonane są z lekkich, przewiewnych materiałów, takich jak poliester czy wiskoza, które pięknie się układają i są łatwe w utrzymaniu. Dzięki różnorodności wzorów i tekstur, mogą one zarówno stanowić delikatne tło dla innych elementów dekoracyjnych, jak i być samodzielnym, wyróżniającym się akcentem w pomieszczeniu.  

Funkcjonalne firany do każdego wnętrza

Firany gotowe są również cenione za ich funkcjonalność – nie tylko dodają pomieszczeniu estetyki i prywatności, ale także mogą filtrować światło zewnętrzne, tworząc przyjemną atmosferę wewnątrz. Ich łatwa dostępność w sklepach z wyposażeniem domu oraz możliwość zakupu online sprawiają, że są one wygodnym wyborem dla wielu osób chcących szybko i efektywnie odświeżyć wygląd swojego wnętrza. Firany gotowe oferują elastyczność również w sposobie montażu, co pozwala na dopasowanie ich do różnych typów i stylów wnętrz. Mogą być zawieszane zarówno na przelotkach, jak i na taśmie marszczącej oraz szelkach, co daje różne efekty estetyczne i praktyczne.  

 

Firany gotowe na przelotkach

Firany na przelotkach są łatwe w instalacji i obsłudze – przelotki umożliwiają łatwe nasunięcie firany na karnisz, co tworzy nowoczesny i uporządkowany wygląd. Ten sposób zawieszania jest idealny dla osób ceniących minimalizm i prostotę, ponieważ firany swobodnie spływają, tworząc czyste linie i uporządkowany wygląd.  

 

Firany gotowe na taśmie 

Firany na taśmie marszczącej to bardziej tradycyjna opcja, która pozwala na precyzyjne kontrolowanie stopnia marszczenia i rozmieszczenia materiału. Taśma marszcząca, naszyta na górnej krawędzi firany, pozwala na stworzenie bogatych, klasycznych falek, które nadają wnętrzu elegancji i uroku. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które preferują bardziej dekoracyjny i tradycyjny wygląd okien.  

Kategoria
Rozmiar Produktu
Rodzaj zawieszenia
Kolor
Tkanina
Gramatura
Przedziały cenowe
Cena
-
Pokaż tylko
pixel