Darmowa dostawa od 150,00 zł

Obrusy szyte na wymiar

( ilość produktów: 15 )

Stylowy obrus dodaje elegancji i wyjątkowej atmosfery każdej uroczystości czy codziennemu posiłkowi, dlatego nie może zabraknąć go na Twoim stole. To nie tylko element dekoracyjny, ale także ochrona stołowego blatu przed zarysowaniami, plamami i innymi uszkodzeniami, które mogą wyniknąć z codziennego użytkowania.

Dobrze dobrany obrus może podnieść estetykę aranżacji stołu, wprowadzając harmonię i dopełniając styl wnętrza. Jest także wyrazem gościnności i dbałości o detale, co czyni wspólne posiłki bardziej przyjemnymi i wyjątkowymi.

W związku z tym, wybór odpowiedniego obrusu ma niebagatelne znaczenie dla klimatu i komfortu spożywania posiłków w gronie rodziny czy przyjaciół.  

 

Obrusy szyte na wymiar – wybierz obrus idealny dla Ciebie

Jeśli Twój stół ma niestandardowe wymiary i trudno jest Ci znaleźć obrus, który na niego pasuje, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, w naszym sklepie lozkoholicy.pl oferujemy obrusy szyte na wymiar. Dzięki tej opcji, każdy może zamówić obrus idealnie dopasowany do rozmiarów swojego stołu! To rozwiązanie zapewnia nie tylko wygodę, ale również możliwość personalizacji swojego wnętrza.  

 

Nasze tkaniny na obrusy szyte na wymiar – co oferujemy?

W naszej ofercie znajdują się eleganckie tkaniny plamoodporne, które gwarantują, że obrus pozostanie czysty na dłużej. Dzięki zastosowaniu specjalnej teflonowej powłoki, woda lub inne płyny nie wsiąkają w materiał. Zamiast tego, na powierzchni tkaniny tworzy się efekt kropelek, które można łatwo usunąć przy pomocy wilgotnej ściereczki. To rozwiązanie nie tylko zapewnia praktyczność i łatwość w utrzymaniu czystości, ale również pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu obrusu przez długi czas, bez konieczności częstego prania. Nasze obrusy plamoodporne łączą funkcjonalność z elegancją, czyniąc je idealnym wyborem dla osób ceniących sobie wygodę oraz wyjątkowy design.  

 

Obrus szyty na wymiar – jak sprawdzić jego wymiary?

Aby dokładnie zmierzyć wymiary obrusu, należy przestrzegać kilku prostych kroków, które pomogą w uzyskaniu prawidłowych wymiarów i dopasowaniu obrusu do wielkości stołu:

Zmierz długość i szerokość stołu – użyj miarki lub taśmy mierniczej, aby zmierzyć długość i szerokość stołu. Dokonaj pomiarów w najszerszych punktach, aby uwzględnić ewentualne zaokrąglenia lub nietypowe kształty.

Zdecyduj o zwisie obrusu – aby obrus elegancko prezentował się na stole, powinien zwisać z każdej strony stołu. Standardowo, zwis wynosi od 20 do 30 cm z każdej strony, ale może być dłuższy w przypadku bardziej formalnych ustawień. Zastanów się, jak długi zwis chcesz mieć, zależnie od okazji i osobistych preferencji.

Dodaj zwis do wymiarów stołu – po ustaleniu długości zwisu, dodaj tę wartość dwukrotnie (po obu stronach) do wcześniej zmierzonych wymiarów stołu. Na przykład, jeśli stół ma 100 cm szerokości i 200 cm długości, a preferowany zwis to 25 cm, wymiary obrusu powinny wynosić 150 cm szerokości (100 cm + 25 cm zwis z każdej strony) i 250 cm długości (200 cm + 25 cm zwis z każdej strony).

Zapisz wymiary – po dokonaniu wszystkich pomiarów i obliczeń, zapisz końcowe wymiary obrusu. Będą one potrzebne podczas zamawiania obrusu szytego na wymiar lub wybierania obrusu gotowego z oferty.        

Rozmiar Produktu
Kolor
Gramatura
Pokaż tylko
pixel