Darmowa dostawa od 150,00 zł

Nakrycie na pralkę

( ilość produktów: 19 )

Na aranżację łazienki wpływ mają przeróżne elementy, które odpowiednio do siebie dobrane pozwolą stworzyć spójny wystrój. Nakrycie na pralkę to nie tylko element dekoracyjny, ale również praktyczne rozwiązanie, które może pomóc w utrzymaniu czystości w pomieszczeniu, chroniąc pralkę przed zabrudzeniami i kurzem. Ponadto, dobrze dobrany materiał i wzór nakrycia na pralkę mogą wprowadzić stylowy akcent do Twojej łazienki.  

Nakrycie na pralkę – funkcjonalność i styl w jednym

Stosowanie takiego nakrycia może przynieść wiele korzyści, zarówno w zakresie praktycznym, jak i estetycznym. Pralka to urządzenie, które wymaga okresowego czyszczenia i konserwacji, dlatego warto zaopatrzyć się w produkt, który to ułatwi. Nakrycie będzie chroniło ją przed osiadaniem kurzu oraz innymi przypadkowymi zabrudzeniami, a także zapobiegnie zarysowaniom. Jest ono łatwe w utrzymaniu czystości, wystarczy jedynie je zdjąć i poddać praniu. Nakrycie na pralkę pomaga również w utrzymaniu estetyki w łazience, o którą warto zadbać, by korzystało się z niej jak najbardziej komfortowo. Taki element może wprowadzić elegancki akcent do pomieszczenia, a jednocześnie zamaskuje praktyczne urządzenie.  

 

Jakie nakrycia na pralkę możemy wyróżnić?

Nakrycia tkaninowe są popularnym wyborem, ponieważ są łatwe w użyciu i można je łatwo wyprać. Są też dostępne w różnych kolorach i wzorach, co pozwala na łatwe dopasowanie do wystroju pomieszczenia. Warto zainwestować w te wykonane z bawełny, gdyż materiał ten jest chłonny, co może się przydać w przypadku rozlania płynów, a także dobrze ochroni pralkę przed kurzem.

Nakrycia z folii są idealne do ochrony pralki przed wodą i wilgocią. Również łatwo poddaje się je czyszczeniu, jednak nie zapewniają takiego poziomu ochrony przed kurzem jak nakrycia z tkaniny.

Nakrycia skórzane są trwałe i eleganckie, ale zwykle są droższe od nakryć z tkanin lub folii. Są także cięższe i trudniejsze do czyszczenia.

Nakrycia z funkcją przechowywania - niektóre produkty zaprojektowane są ze specjalnymi, dodatkowymi kieszeniami lub półkami na przechowywanie detergentów, koszyków na pranie lub innych akcesoriów.

Dostępne są również nakrycia szyte na miarę, co jest bardzo przydatne, gdy pralka ma nietypowe wymiary. Tego typu nakrycia są wykonane zwykle z tkaniny lub folii i są idealnie dopasowane do wymiarów pralki.  

 

Jak wybrać najlepsze nakrycie na pralkę?

W naszym sklepie posiadamy szeroki asortyment tych artykułów w wielu wersjach kolorystycznych. Przed zakupem sprawdź dokładnie wymiary swojej pralki, by nakrycie pasowało na nią idealnie. Nie może być ono zbyt małe, gdyż będzie się zsuwać i nie spełni dobrze swojej roli, natomiast zbyt duże nie będzie wyglądało estetycznie. Wybierz nakrycie w kolorze, który pasuje do wystroju Twojej łazienki. Jeśli chcesz zaszaleć postaw na barwę, która będzie kontrastować z kolorem płytek czy innych elementów, a jeśli wolisz spokojniejszą wersję zdecyduj się na nakrycie, które będzie się ładnie komponować z wystrojem.

Kolor
pixel