Darmowa dostawa od 150,00 zł

Koce polarowe

( ilość produktów: 4 )

Polar to rodzaj materiału wytworzonego z PET oraz innych tworzyw sztucznych. Jest powszechnie wykorzystywany w artykułach mających dobre właściwości termoizolacyjne i jednocześnie przepuszczających powietrze. Ze względu na te cechy coraz częściej na rynku spotkać można nie tylko odzież, ale również koce polarowe. Tego typu artykuły wykonane z opisywanego materiału są nie tylko bardzo praktyczne, ale również przyjemne w dotyku oraz schludnie wyglądające. Każdy koc z polaru oferowany na Lozkoholicy.pl jest wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły. Dlatego z pewnością będzie zarówno bardzo praktycznym, jak i estetycznym elementem wyposażenia wnętrza. Bez względu na to, w jakim stylu zostało ono zaaranżowane.

Koce polarowe – tanie, ale dobre rozwiązanie na chłodne wieczory

Jak już zostało wspomniane, polar jest materiałem z tworzywa sztucznego. Dzięki temu koce polarowe są sprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach. Wiadomo bowiem, że produkcja artykułów wykonanych z naturalnych włókien generuje znacząco wyższe koszty, które przekładają się na końcową cenę produktów. W tym przypadku niska cena jest połączona z bardzo wysoką jakością i cechami, które powinien posiadać każdy koc. Koce polarowe można w pewnych aspektach porównać do artykułów wełnianych. Mowa przede wszystkim o przepuszczalności powietrza i jednoczesnej dobrej izolacji termicznej. Jednocześnie polar jest nieporównywalnie bardziej przyjemny w dotyku oraz dodatkowo nie podrażnia skóry - nawet tej wyjątkowo wrażliwej. Dzięki temu chłodne wieczory spędzane w jego towarzystwie staną się zdecydowanie bardziej przyjemne. Duże rozmiary zapewnią komfortowe użytkowanie nawet przez więcej niż jedną osobę w tym samym czasie.

Kocyki polarowe idealnym wykończeniem dziecięcego wnętrza

Najmłodsi członkowie rodziny szczególnie bardzo cenią sobie rzeczy miłe w dotyku. Koc z polaru na pierwszy rzut oka wręcz zachęca do otulenia się nim. I taki też rzeczywiście jest – bardzo miękki, sprawiający wrażenie delikatnego. Dodając do tego bardzo dobre cechy izolacyjne uzyskuje się artykuł idealny dla dzieci. Szczególnie tych, które często narzekają na to, że jest im za zimno. Co więcej, dostępne są modele o nietypowym wykończeniu – w postaci frędzli. Właśnie tego typu kocyk polarowy może być prezentem jednocześnie praktycznym i cieszącym małego właściciela. Być może zachęci on nawet do codziennego, samodzielnego ścielenia łóżka? Bez wątpienia warto spróbować! Ładne i przyjemne w odbiorze przedmioty mogą zachęcić do dbania o nie oraz o przestrzeń, w której się znajdują. Dobierz także do tego wysokiej jakości kołdrę i poduszkę, które także znajdziesz w naszej ofercie. A może zdecydujesz się od razu na cały komplet pościeli dziecięcej? To także jest możliwe w sklepie Lozkoholicy.pl!

Jak dbać o koc polarowy, aby służył jak najdłużej?

Aby produkty wykonane z polaru cieszyły swoją obecnością jak najdłużej warto ograniczyć częstotliwość ich czyszczenia. Oczywiście, w razie potrzeby koc z polaru można wyprać w urządzeniu automatycznym. Wskazane jest również, by zrobić to przed pierwszym użyciem. Należy pamiętać jednak, że polaru nie można prać w temperaturze powyżej 30°C. Przy kontakcie z cieplejszą wodą może się odkształcić, stracić swój kolor oraz stać się podatny na zniszczenia. Ponadto, koc z polaru nigdy nie powinien być chlorowany, wybielany, prasowany ani suszony w urządzeniu automatycznym. Po zakończonym procesie czyszczenia należy go rozwiesić w suchym i przewiewnym miejscu.

Rozmiar Produktu
Kolor
Gramatura
pixel