Darmowa dostawa od 99,00 zł

Blog

Na co zwracać uwagę przy wyborze materaca?

Istnieje wiele czynników, które mają wpływ na to, czy dobrze śpisz. Jednak kluczowym w tym jest materac, który wybierzesz. Sam zakup materaca może wydawać się stresujący, dlatego jeżeli chcesz wiedzieć, jak wybrać materac idealny, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Czytaj więcej
Jak często zmieniać pościel?
Jak często powinieneś zmieniać swoją pościel? To świetne pytanie, które warto sobie zadać. Pościel jest czymś, w czym spędzamy dużo czasu. Ma ona również bezpośredni kontakt ze skórą. Jeśli pościel  (czyli: prześcieradła, poszewki na poduszki i kołdra) nie jest regularnie zmieniana, mogą rozwijać się bakterie, grzyby i zarazki. Dzieje się tak dlatego, że w nocy ludzie pocą się bardziej niż w ciągu dnia. Pot z kolei jest środowiskiem przyjaznym dla rozwoju mikroustrojów. Regularna zmiana pościeli pomaga jednak skutecznie z nimi walczyć. Przeczytaj ten artykuł jeżeli chcesz wiedzieć, jak często zmieniać pościel, aby spać w higienicznych warunkach.
Czytaj więcej
Czy warto kupić narzutę dwustronną?
Narzuta na łóżko to obowiązkowy atrybut każdej sypialni. Od niepamiętnych czasów wszyscy ludzie przykrywali łóżko, a potem dopiero materac czymś ciepłym i miękkim. Sama narzuta pozwala przy okazji przedłużyć żywotność łóżka i materaca, ponieważ ochrania go w trakcie użytkowania. Jest to także wyjątkowy element dekoracyjny, którym w prosty sposób można odświeżyć pomieszczenie i nadać mu charakteru. Rynek jednak stale się rozwija, zaskakując konsumentów coraz to nowymi propozycjami produktowymi. Hitem ostatnich lat są narzuty dwustronne, które wyglądają fantastycznie z obu stron. Sprawdź, czy warto kupić narzutę dwustronną.
Czytaj więcej
pixel