Darmowa dostawa od 150,00 zł

Ochraniacze na materac bawełniane

( ilość produktów: 112 )

W łóżku spędza się znaczną część życia, dlatego bardzo ważne jest, by miejsce to utrzymać w higienicznym stanie. Zarówno ze względów zdrowotnych, jak i by zapewnić sobie komfortowy wypoczynek. Podczas snu naskórek się złuszcza, a człowiek się poci. Wilgotne środowisko staje się świetnym miejscem do rozwoju bakterii oraz grzybów. Dlatego warto zadbać o odpowiednią ochronę materaca, by służył jak najdłużej. W naszej ofercie znajdziesz zatem ochraniacz na materac bawełniany, który zapewni Ci higieniczne warunki podczas snu. Zapraszamy do przejrzenia dostępnych wariantów.

Ochraniacz na materac bawełniany jako skuteczna ochrona przed zanieczyszczeniami

Bakterie, grzyby i inne patogeny są szczególnie niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego warto zadbać o czystość łóżka oraz posłania. Bawełniany ochraniacz na materac wodoodporny wbrew pozorom nie musi być więc wykorzystywany jedynie w przypadku dzieci. Zadba bowiem o komfort snu całej rodziny. Wykorzystując go, zwiększasz trwałość swojego materaca. Warto go zatem stosować nie tylko z uwagi na kwestie zdrowotne, lecz także ze względu na aspekt ekonomiczny. Jeśli często zabierasz ze sobą do łóżka napój lub lubisz jadać śniadanie w swoim posłaniu, taki bawełniany ochraniacz na materac w razie wylania kawy ochroni łóżko. Bardzo szybko możesz go bowiem zdjąć i wrzucić do pralki, by zapewnić sobie czyste łóżko i komfortowy sen każdego dnia.

Kiedy wybrać bawełniany ochraniacz na materac?

Bawełniany ochraniacz na materac 160 × 200 to zatem świetny wybór przede wszystkim, gdy masz dziecko, a także gdy chcesz zadbać o higieniczność swojego materaca. Co ważne, podkłady tego typu to produkty niezastąpione w hotelach, hostelach i innych noclegowniach, w których przewija się wiele osób i szczególnie często należy prać pościel i czyścić łóżko. Nasze ochraniacze to produkty uszyte z najlepszych materiałów, zawierają specjalny certyfikat m.in. OEKO-TEX Standard 100, gwarantujące odporność na szkodliwe substancje. Dlatego też mogą być bez obaw wykorzystywane w szpitalach i placówkach medycznych. Zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, a tkanina jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Bawełniany ochraniacz na materac wodoodporny — dlaczego warto?

Nasz bawełniany ochraniacz na materac wodoodporny to świetny wybór z uwagi na zalety tego produktu. Przede wszystkim cechuje go wysoka jakość wykonania. Możesz zdecydować się na podkład zapinany na zamek lub po prostu rozkładany na łóżku. Każdy z nich łatwo zdejmiesz i szybko wrzucisz do pralki. Co ważne, produkty te nie przepuszczają bakterii i grzybów, dlatego są świetną ochroną dla materaca. Łatwo utrzymać je w czystości także ze względu na możliwość prania materiału w wysokiej temperaturze, nawet 90 stopni Celsjusza. Bawełniany ochraniacz na materac 160 × 200 dobierany jest do naszej oferty z uwzględnieniem wysokich standardów jakości. Szanujemy bowiem zaufanie naszych klientów i chcemy proponować jedynie wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne produkty.

Wydajny bawełniany ochraniacz na materac 160 × 200 w wielu wariantach

Naszym celem jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego oferta, którą znajdziesz w sklepie, jest szczególnie bogata. Chcemy proponować tekstylia na każdą kieszeń, przez co bawełniany ochraniacz na materac wodoodporny dostępny jest w wielu rozmiarach. Dopasujesz go zarówno do dziecięcego łóżeczka, jak i łoża małżeńskiego. Otrzymasz u nas artykuł jedynie w wersji białej, co pozwala szybko sprawdzić jego czystość. Ogromną zaletą ochraniaczy jest miła w dotyku struktura. Są one zatem doskonałe dla osób mających wrażliwą skórę. Nie podrażniają i nie wywołują alergii. Materiał nie ulega zniekształceniu, nawet po wielu praniach. Oprócz tych tekstyliów proponujemy także prześcieradła, kołdry i poszewki, dzięki którym zapewnisz swoim najbliższym komfortowe warunki snu. Możesz również zdecydować się na takie tekstylia jak ręczniki czy zasłony. Zapraszamy do skorzystania z oferty. Zapewniamy bezpieczne płatności i szybką dostawę.

Rozmiar Produktu
Kolor
Tkanina
Gramatura
Wypełnienie
Rodzaj prześcieradła
Przedziały cenowe
Cena
-
Pokaż tylko
pixel