Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prześcieradła ochronne

( ilość produktów: 68 )

Ochronne prześcieradło to świetny produkt, który sprawnie zabezpiecza materac przed uszkodzeniem. Pozwala ono z jednej strony ochronić posłanie, z drugiej zaś zapewnia odpowiednią przepuszczalność powietrza. Dzięki temu miejsce nocnego wypoczynku jest przyjemne, schludne i bardzo higieniczne. Jeśli zależy Ci na tym, aby szczególnie dobrze zabezpieczyć posłanie swojego dziecka, wyposaż się w odpowiednie prześcieradła ochronne. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej klasy produkty, które spełnią Twoje oczekiwana. Zobacz dostępny asortyment i wyposaż się w taki model, który sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku.

Prześcieradła ochronne na materac — dlaczego warto kupić?

Prześcieradła ochronne na materac są przydatne, ponieważ chronią posłanie przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Dzięki nim można je sprawnie zabezpieczyć i uniknąć zabrudzenia oraz wsiąkania wilgoci do środka, a także rozwoju różnego rodzaju drobnoustrojów, w tym także roztoczy. Materac pozostaje czysty i suchy, zachowując dłużej przydatność, co sprawia, że nie trzeba go często wymieniać. Zdecyduj się na zakup prześcieradeł ochronnego na materac, aby zaoszczędzić pieniądze.

Co istotne takie okrycia łatwo utrzymać w czystości, ponieważ można je bez problemu zdjąć z posłania i wyprać. Ułatwiają one również zapobieganie rozwojowi alergenów, co jest szczególnie przydatne dla osób cierpiących na uczulenia. Warto kupić taki produkt, ponieważ pomaga w utrzymaniu czystości i higieny w sypialni oraz chroni posłanie przed uszkodzeniami. Prześcieradła ochronne na materac to proste rozwiązanie skomplikowanych problemów.

Prześcieradło ochronne na materac — na co zwrócić uwagę?

Prześcieradło ochronne musi być wykonane z wysokiej jakości materiału. W naszym sklepie znajdziesz produkty uszyte z połączenia bawełny, poliestru i poliuretanu. To właśnie ta unikatowa mieszanka sprawia, że są one elastyczne, a zarazem zapewniają odpowiednią przepuszczalność powietrza. Tkanina musi mieć także stosowną grubość, aby dobrze zabezpieczać materac. Prześcieradło ochronne na materac powinno być oczywiście trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości.

Należy również zwrócić uwagę na wymiary prześcieradła ochronnego. Jego wielkość powinna ono odpowiadać rozmiarowi materaca tak, aby oba produkty można było łatwo do siebie dopasować. W naszym sklepie znajdziesz prześcieradła o wymiarach: 60 × 120 i 70 × 140. Tego rodzaju akcesorium powinno być również wyposażone w funkcjonalne mocowanie. Można w tym celu zastosować elastyczne gumki, które są bardzo wygodne i skuteczne. Zwróć również uwagę na kolorystykę oferowanych produktów. W sprzedaży znajdują się zarówno modele białe, szare, czy czarne, ale pojawiają się także propozycje w innych tonacjach barwowych, np. żółte, różowe, niebieskie, czy beżowe. Nie bez znaczenia jest także na pewno cena prześcieradła ochronnego na materac.

Prześcieradła ochronne — zalety

Prześcieradła ochronne mają liczne zalety. Bardzo skutecznie pełnią podwójną funkcję. Pozwalają się wyspać w higienicznych warunkach, a zarazem świetnie izolują, chroniąc posłanie przed uszkodzeniem. Produkty dostępne w naszym sklepie wykonane są ponadto z połączenia materiałów: tkaniny jerseyowej z ochronną warstwą poliuretanową oraz cienkiej dzianiny doszywanej z boku ochraniacza. Dzięki zastosowaniu takiej kombinacji tkanina nie tylko świetnie izoluje, ale także znacznie lepiej przepuszcza powietrze.

Dużą zaletą dostępnych u nas produktów jest to, że posiadają miękką strukturę, która jest delikatniejsza niż w przypadku zwykłego ochraniacza. Dzięki temu świetnie wywiązują się ze swojej funkcji ochronnej, nie przepuszczając kurzu, roztoczy i cieczy. Ponieważ ochraniacze się bezpieczne dla dzieci, można ich używać razem z elastycznymi kocykami. To właśnie maluchy mają największą tendencję do robienia wokół siebie bałaganu, ponieważ nie do końca panują nad swoimi odruchami. Dzięki wszytej gumce bez problemu zamocujesz okrycie na materacu. Bez wątpienia warto rozważyć zakup prześcieradeł ochronnych, aby ułatwić sobie życie.

Prześcieradło ochronne nieprzemakalne — jak czyścić?

Należy również pamiętać o tym, aby z uwagą dbać o czystość prześcieradła ochronnego nieprzemakalnego i regularnie je odświeżać. Możesz prać je w pralce, pamiętaj jednak, że maksymalna zalecana temperatura w przypadku tych produktów wynosi 65 stopni Celsjusza. Koniecznie wyposaż się w delikatne detergenty, które nie niszczą tkanin. Dzięki ich użyciu tkanina dłużej pozostanie w dobrej formie. Mokry materiał najlepiej rozwiesić do wyschnięcia, nie prasując.

Lepiej powstrzymać się od wybielania i chlorowania prześcieradeł, ponieważ może to doprowadzić do blaknięcia kolorów. Pamiętaj o tym, aby czyścić prześcieradło ochronne nieprzemakalne regularnie, ponieważ wtedy zachowa świeżość przez długi czas. Szybko pozbędziesz się plam i zabrudzeń, co pozwoli Twojemu dziecku cieszyć się doskonałą kondycją posłania oraz jego świeżym zapachem. Jakość snu malucha jest kluczowa dla jego prawidłowego rozwoju, dlatego koniecznie trzeba o nią zadbać.

Rozmiar Produktu
Kolor
Tkanina
Gramatura
Przedziały cenowe
Cena
-
pixel