Darmowa dostawa od 150,00 zł

Formy płatności

1. Za pobraniem


Za zamówienie możesz dokonać zapłaty bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera bądź w paczkomacie lub punkcie pocztowym. Upewnij się, że adres jest prawidłowy i posiada kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zwróć również uwagę na bezbłędność podanego numeru telefonu, ponieważ o dniu dostawy kurier powinien się z Tobą kontaktować.


2. Płatność przed wysyłką

 

2.1 Twisto „Kup teraz, zapłać później!”

Twisto „Kup teraz, zapłać później!”

Twisto „Kup teraz, zapłać później!” to metoda płatności, która pozwala na opóźnienie zapłaty za zakupy o 3 tygodnie. Masz 21 dni na zapłacenie za zakupy do Twisto - jeśli zapłacisz w tym terminie, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli będziesz chciał/a zapłacić za swoje zakupy po upływie 21 dni od zakupu, wtedy zostaną naliczone odsetki ustawowe w wysokości 14% w skali roku.

Jak skorzystać z TWISTO?

  1. Podczas składania zamówienia w naszym sklepie wybierz opcję „Kup teraz, zapłać później!”.
  2. Przekierujemy Cię do zewnętrznego systemu płatności.
  3. W przypadku pierwszych zakupów będzie wymagana weryfikacja kodem SMS.
  4. To wszystko! Twoja płatność została od razu zaksięgowana. Masz 21 dni na opłacenie zamówienia – wszelkie informacje dotyczące płatności otrzymasz mailem.

Potrzebujesz więcej czasu?

Żaden problem. Z kontem Twisto Free możesz bezpłatnie spłacać swoje zobowiązania nawet do 45 dni. Więcej informacji na www.twisto.pl.

2.2 Przelew tradycyjny

 

Jeśli zdecydujesz się na przelew tradycyjny, po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail potwierdzający zamówienie i zawierający dane niezbędne do dokonania przelewu. Pamiętaj o wpisaniu w tytule przelewu tylko numeru Twojego zamówienia, pomoże to w szybkim zidentyfikowaniu Twojej płatności w naszym systemie. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, wysyłamy przesyłkę pod podany adres.LOZKOHOLICY.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Zacisze 34
08-110 Żelków-Kolonia
mBank SA Oddział Korporacyjny Lublin; 20-954 Lublin, ul. Krakowskie Przedmieście 6
Nr rachunku: 52 1140 1094 0000 3830 4400 1009

Wpłaty zagraniczne:
swift : BREXPLPWXXX
iban : PL 52 1140 1094 0000 3830 4400 1009

2.3 PayPal

Wybierz płatność przez PayPal, a na koniec przebiegu składania zamówienia zostaniesz przekierowany do systemu PayPal. Jeśli jesteś już klientem PayPal, możesz się tam zalogować za pomocą swoich danych użytkownika i potwierdzić płatność. Jeśli jesteś nowym klientem PayPal, możesz również zalogować się jako gość lub utworzyć nowe konto PayPal, a następnie potwierdzić płatność. Realizacja Twojego zamówienia rozpocznie się, gdy tylko płatność zostanie u nas zaksięgowana, a przeważnie trwa to jedynie kilka minut. Po dokonaniu płatności w systemie PayPal, otrzymasz od nas potwierdzenie złożenia zamówienia. Zwróć jednak uwagę na to, że sporadycznie może dojść na stronach PayPal do błędów, na które nie mamy wpływu.


 
Znak akceptacji PayPal

2.4 Payu i payu płace później

Przy wyborze takiej formy płatności należy wybrać z listy swój bank.
Następnie zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku, gdzie wystarczy potwierdzić płatność (wszystkie dane związane z przelewem będą podane z góry przez system i nie należy ich zmieniać!). Każda zmiana może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu wpłaty co również skutkuje w przyjęciu zamówienia. Połączenie z serwisem PayU jest szyfrowane i całkowicie bezpieczne, nie ma więc obaw o bezpieczeństwo transakcji.
Dodatkowo oferujemy płatność z odroczonym terminem - Zamówi dzisiaj - zapłać za 30 dni
2.5 Płatności w systemie IMoje

 

  • Składasz zamówienie w sklepie internetowym.
  • wybierasz płatność poprzez bank, w którym masz konto.
  • Następnie za pomocą jednego kliknięcia zostaniesz przeniesiony na stronę banku, gdzie logujesz się do systemu transakcyjnego. Prawidłowy odbiorca, tytuł i kwota są już automatycznie wypełnione, bez możliwości ich modyfikacji. Wystarczy dokończy proces płatności.
  • Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowany z powrotem do sklepu, w którym zobaczysz, że zamówienie jest opłacone. Wszystko odbywa się niemal natychmiast (maksymalny czas zaksięgowania płatności w zamówieniu to 15 minut).

3 Błyskawiczne płatności kodem blik

4 Płatność gotówka przy odbiorze osobistym

Odbierając zamówiony towar w sklepie Lozkoholicy.pl pod adresem 08-110 Żelków-Kolonia ul. Zacisze 34, możecie Państwo zapłacić tylko gotówką.

pixel