Darmowa dostawa od 150,00 zł

Kołdry zimowe

( ilość produktów: 313 )

Zima to czas, w którym szczególnie potrzebujemy ciepła oraz komfortu termicznego, szczególnie nocą. Dlatego jesienne wieczory to doskonały czas na zmianę kołdry z letniej i cienkiej na grubszą o wyższej gramaturze. W naszej ofercie znajdziesz produkty na każdą okazję. Wśród nich zamieszczona została najcieplejsza kołdra na zimę w różnych wariantach oraz wykazująca wiele właściwości. Sprawdź, która szczególnie przyciąga Twoją uwagę!

Otulająca ciepła kołdra dla całej rodziny 

Otulające i przyjemne w dotyku materiały pomagają się zrelaksować oraz ułatwiają zasypianie. Jako doświadczony sprzedawca staramy się, by produkty przez nas oferowane, zwłaszcza tekstylia, były miękkie i sprężyste, a także dostosowane do wymagań różnych klientów. Dlatego znajdująca się w ofercie gruba kołdra zimowa dostępna jest w wielu różnych wariantach. Bogaty asortyment sprawi, że znajdziesz tu artykuł dla najbardziej wymagających klientów. Wysoka jakość, którą cechuje się kołdra zimowa, powoduje, że nasze akcesoria są doskonałe dla dzieci. Oprócz tego stanowią także świetne wyroby, wykazujące właściwości termoizolacyjne. Ma to szczególne znaczenie przy zakupie kołdry ciepłej na okres zimowy. Zyskujesz pewność, że Ty i Twoje dziecko nie zmarzniecie w nocy. Dzięki odpowiedniej cyrkulacji zarazem unikniecie przegrzaniu, a zatem rano obudzicie się wypoczęci. 

Kołdra na zimne noce dla dwojga

Prezentowane w naszej ofercie produkty otrzymasz w klasycznych rozmiarach. Bez problemu dopasujesz kołdrę zimową do dużego małżeńskiego łoża dla dwojga, jak i do mniejszych łóżek. Co więcej, zamieściliśmy również te tekstylia w kompletach poduszka + kołdra dla dzieci, również kilku wariantach wielkościowych. Pośród dostępnych artykułów znajdzie się kołdra na zimne noce 200 × 200, a także ciepła kołdra 220 × 240, 180 × 200, 160 × 200, 155 × 200, 140 × 200, 135 × 200. Z kolei  tekstylia dla dzieci mają następująca wielkość: 90 × 120 + 40 × 60 oraz 100 × 135 + 40 × 60. Zatem bez problemu dopasujesz u nas nakrycie dla każdego bliskiego, zapewniając mu przyjemny odpoczynek pod ciepłą pierzyną.

Wysokiej jakości gruba kołdra zimowa o wielu właściwościach

Gwarantujemy różnorodność asortymentową, która pozwoli Ci dopasować produkt idealnie do własnych potrzeb. Ciepła kołdra na zimę jest niezwykle puszysta. Pośród dostępnych wariantów znajdują się takie, które zawierają w 100% naturalne wypełnienie. Są one doskonałe dla osób, którym szczególnie zależy na tekstyliach przyjaznych środowisku i biodegradowalnych. Kołdra na zimę Natural Exclusive Queen wypełniona gęsim puchem z Syberii idealnie wpisze się w takie wymagania.  Niektóre zamieszczone nakrycia przeznaczone są do wykorzystywania przez cały rok. Znajdziesz je pod nazwą 4 pory roku. Sprzedawane są w zestawie składającym się z dwóch części. Możesz zatem dopasować grubość kołdry do własnych preferencji. Każda nasza ciepła kołdra na zimę to produkt łatwy w konserwacji. Co więcej, na powierzchni zawierają one pikowanie, które wpływa na komfort ich użytkowania oraz wytrzymałość. Dzięki temu wypełnienie pozostaje na swoim miejscu, a Ty budzisz się wypoczęty. Wszystko to sprawia także, że nasza kołdra ciepła to idealny produkt na prezent, np. dla rodziców z okazji rocznicy ślubu, jak i na parapetówkę itp. 

Gruba kołdra zimowa z najlepszych materiałów

To, co sprawia, że nasze kołdry zimowe są tak popularne wśród klientów, to m.in. różnorodność materiałów, z których zostały uszyte. Są to tekstylia wysokiej jakości, przyjemne dla delikatnej skóry, bezpieczne i nieuczulające. Możesz zatem wybrać nakrycie z takich materiałów jak: bawełna, bambus, mikrofibra, satyna i wiele innych. Kołdra ciepła może być ponadto wypełniona m.in. puchem gęsim, naturalnym materiałem, syntetycznym, antyalergicznym itd. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów. Dlatego wśród naszych produktów znajduje się najcieplejsza kołdra na zimę Premium. To produkt o puchoszczelnej powłoce, pochodzący z najlepszej naszej kolekcji. Co ważne, nasze produkty dostępne są w różnym przedziale cenowym. Każdy może otrzymać u nas produkt adekwatny do własnego budżetu, a zarazem o świetnych cechach. 

Kołdra na zimne noce idealna dla alergików

Nasz asortyment kompletowany jest z ogromną starannością i uwagą, aby wszystkie produkty były odpowiedniej jakości. Nie zapominamy o osobach, które zmagają się z alergią i potrzebują tekstyliów o specjalnych właściwościach. Kołdra zimowa posiada atest na brak substancji szkodliwych. Badania przeprowadzane są pod kątem 100 parametrów wpływających na zdrowie. Pozytywny wynik badań pozwolił na przyznanie tym produktom Certyfikatu OEKO-TEX® Standard 100. Wybierając grubą kołdrę na zimne noce, możesz być spokojny, że jest to produkt wytrzymały oraz najwyższej jakości, który posłuży Ci na lata. Wiele z naszych tekstyliów to produkty szyte w kraju, dlatego kupując je, wspierasz polskie przedsiębiorstwa.

Rozmiar Produktu
Kolor
Tkanina
Gramatura
Wypełnienie
Przedziały cenowe
Cena
-
Pokaż tylko
pixel