Darmowa dostawa od 150,00 zł

Ochronne prześcieradła na materac

( ilość produktów: 158 )

Czyste środowisko snu jest bardzo ważne nie tylko dla naszego zdrowia, ale również dla komfortu wypoczynku. Warto więc wzbogacić wyposażenie sypialni o ochronne prześcieradła na materac, które pomagają zachować czystość i higienę materaca na dłuższy czas. Sklep lozkoholicy.pl oferuje różne modele prześcieradeł ochronnych wysokiej jakości, dzięki czemu w Twojej sypialni zawsze będzie panował porządek.  

 

Ochronne prześcieradła na materac – dłuższa żywotność Twojego materaca

Każdemu z nas zdarza się spożyć posiłek w łóżku, co wiąże się z niechcianymi okruchami czy plamami z jedzenia. Ochronne prześcieradła mają za zadanie chronić materac przed zabrudzeniami, plamami i uszkodzeniami, dzięki czemu pozostaje on w lepszym stanie, co może znacznie wydłużyć jego żywotność. Łatwa pielęgnacja ochronnych prześcieradeł to kluczowy aspekt ich użytkowania. Możliwość zdejmowania i prania tych prześcieradeł w pralce sprawia, że utrzymanie higieny w sypialni staje się znacznie prostsze i bardziej skuteczne. Dzięki temu unikamy gromadzenia się bakterii, roztoczy i nieprzyjemnych zapachów, co wpływa na nasze zdrowie i komfort snu.  

 

Wodoodporne prześcieradła ochronne

Prześcieradła wyposażone w wodoodporne membrany lub dodatkowe warstwy zapobiegają przenikaniu płynów do materaca. Są one szczególnie przydatne w przypadku małych dzieci i starszych osób, które mogą mieć problemy z nietrzymaniem moczu. Dzięki nim można uniknąć plam i zapachów, które mogą się pojawić na materacu w wyniku przypadkowego rozlanego napoju, potu lub innych płynów. Wodoodporne prześcieradła są również łatwe w utrzymaniu czystości, ponieważ można je zdejmować i prać w pralce, zapewniając tym samym długotrwałą ochronę materaca oraz higienę w sypialni.  

 

Prześcieradła ochronne na materac z gumką

Prześcieradła ochronne z gumką to praktyczne rozwiązanie, które doskonale przylega do materaca dzięki elastycznej gumce wszytej wokół brzegów. Dzięki temu zapobiegają one przesuwaniu się i odkształcaniu podczas snu. Ten rodzaj prześcieradeł nie tylko chroni materac przed zabrudzeniami, plamami i uszkodzeniami, ale także utrzymuje go w czystości, poprawiając higienę w sypialni. Dodatkowo, łatwość zakładania i zdejmowania prześcieradła ochronnego z gumką sprawia, że są one wygodne w użytkowaniu, a ich dostępność w różnych rozmiarach pozwala dopasować je do różnych typów materacy.      

 

Różne kolory ochronnych prześcieradeł 

W naszym sklepie oferujemy prześcieradła ochronne w różnorodnych kolorach do wyboru, co daje klientom możliwość dopasowania ich do stylu i kolorystyki swojej sypialni oraz posiadanego kompletu pościeli. Dzięki tej różnorodności, nasi klienci mogą stworzyć spójny i estetyczny wystrój wnętrza, jednocześnie zapewniając ochronę i higienę swojemu materacowi. Dostępność wielu kolorów to ważny aspekt, który pozwala naszym klientom personalizować swoją przestrzeń snu i czuć się komfortowo w swojej sypialni.  

 

Prześcieradła na każdy materac

Warto dodać, że nasza oferta prześcieradeł ochronnych obejmuje różne rozmiary, co pozwala każdemu klientowi znaleźć model idealnie pasujący do swojego materaca. Dostępność różnych rozmiarów jest kluczowym elementem naszej oferty, który umożliwia dopasowanie prześcieradła do wszelkich rodzajów materacy. Posiadamy standardowe wymiary, jak: prześcieradła 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x220 cm czy 220x200 cm, a także mniejsze modele pasujące na łózka dziecięce.      

Rozmiar Produktu
Kolor
Tkanina
Gramatura
Przedziały cenowe
Cena
-
pixel