Darmowa dostawa od 150,00 zł

Zasłony do sypialni

( ilość produktów: 993 )

Zasłony do sypialni

Przytulna i ciepła sypialnia zachęca do relaksu, dlatego warto zadbać o jej aranżację – ważną rolę pełnią w niej dodatki, m.in. tekstylia. Beżowe lub jasnoszare zasłony będą modnym wyborem – komponują się z wieloma innymi kolorami oraz różnymi materiałami czy tworzywami, z których wykonane będą meble i inne dodatki. Jasne i lekkie będą idealne na lato i do niewielkich wnętrz – sprawdzą się wtedy też zasłony do sypialni krótkie, a nieco grubsze i ciemniejsze m.in. do przestronnych pomieszczeń.

Kolory zasłon do sypialni

Zasłony w sypialni pełnią niezwykle ważną rolę, dlatego dobierz materiał i kolorystykę – modne są wspomniane szarości i beże, ale sprawdzą się też biel oraz pastele. Wiele zależy od stylu, w jakim urządzone jest mieszkanie, a także wielkości pomieszczenia. Szare zasłony w sypialni to klasyk, ale można też wybrać inne barwy. Do sypialni w stylu glamour możesz wybrać białe zasłony ze złotą nicią, do minimalistycznej – klasyczne szare, romantycznej – pudrowy róż, męskiej – grafit lub granatowe zasłony do sypialni. Popularność zyskuje także butelkowa zieleń, srebro czy lawenda.

Nowoczesne zasłony do sypialni

Można też wybrać nowoczesne zasłony do sypialni, czyli we wzory – modne są między innymi zasłony w kwiaty do sypialni, serca, gwiazdy lub minimalistyczne motywy geometryczne. Krótkie zasłony do sypialni – gładkie lub we wzory – również sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach.

Zasłona do sypialni a inne dodatki

Do zasłon dobierz też inne dodatki tekstylne – na zasadzie podobieństw odcieni albo kontrastu. Mogą komponować się z narzutą na łóżko, dywanem albo dekoracyjnymi poduszkami. Zasłony zwykle tworzą duet z firanami – stanowią ważne elementy oprawy okna. Do wyboru jest wiele kolorów i wzorów zasłon – gładkie, w motywy, nowoczesne, klasyczne itd. Zobacz wszystkie zasłony do sypialni.

Rozmiar Produktu
Rodzaj zawieszenia
Kolor
Tkanina
Gramatura
Przedziały cenowe
Cena
-
Pokaż tylko
pixel