- ^^ Miękkie i ciepłe okrycie – uprzyjemni wieczorny wypoczynek
- ^^ Barwna kolorystyka i ciekawe wzornictwo – urozmaicą wystrój wielu wnętrz
- ^^ Trwałość – dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów
Opis produktu
Koc Amber w odcieniu wrzosu oraz pudrowego różu został wykonany z mieszanki włókien bawełnianych z dodatkiem poliestru i akrylu. Posiada trójwymiarową strukturę wafla. Jest miękki i bardzo miły w dotyku, dlatego przyjemnie otuli ciało. Doskonale sprawdzi się jako ciepłe okrycie w chłodne wieczory. Wykorzystać mnożna go również jako stylową narzutę na łóżko, dzięki barwnej kolorystyce i uniwersalnemu wzorowi pasów. Świetnie wpasuje się w klasyczne i nowoczesne wnętrza.
Dużą zaletą koca jest jego trwałość, gdyż materiał w trakcie prania nie rozciąga się i nie traci swojego kształtu, a także nie spiera się a kolory pozostają żywe na długi czas.
Wymiary:
- 200 x 220 cm
Gramatura:
- 345 g/m2
Przepis konserwacji:
- Prać w temperaturze 30 stopni Celsjusza
Szczegółowe informacje
Udzielamy gwarancji producenta/dystrybutora na wszystkie produkty sprzedawane przez sklep LOZKOHOLICY.PL Sp.z o.o. Sp. K. na okres 12 miesięcy od daty zakupu. Ujawnione w tym okresie wady będą usuwane bezpłatnie przez Gwaranta w terminie 14 dni liczonym od daty dostarczenia produktu do Gwaranta.
Gwarancja nie dotyczy:
- Zwykłego zużycia.
- Uszkodzenia powstałe w wyniku złego użytkowania (niestosowania się do zaleceń ukazanych na metce producenta).
Poprawnie złożona przez Ciebie GWARANCJA, powinna zawierać co najmniej: - Twoje imię i nazwisko, adres, - numer zamówienia, nazwę produktu i datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem Twojego żądania.
Adres do korespondencji: LOZKOHOLICY.PL Sp.z o.o. Sp. K. ul. Zacisze 34, 08-110 Żelków–Kolonia
Koszt odesłania towaru na gwarancję ponosi Kupujący. Gwarancja, nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.













