Darmowa dostawa od 150,00 zł

Prześcieradła frotte - bez gumki

( ilość produktów: 2 )

Prześcieradła frotte bez gumki doskonale sprawdzą się jako wyposażenie salonu lub sypialni i nadal mają wielu zwolenników mimo ogromnej popularności modeli z gumką. To praktyczne rozwiązanie doceniają przede wszystkim osoby, które nie lubią składać prześcieradeł wyposażonych w gumkę. Poza tym frotte ma też niepodważalne walory estetyczne. Jeśli wolisz tradycyjne rozwiązania, prześcieradła frotte bez gumki będą dobrym wyborem.

Prześcieradła frotte bez gumki

Ładnie się prezentują i są łatwe w użytkowaniu – składa i prasuje się je bezproblemowo i szybko. Można je złożyć w kostkę i schować do szafki – modele z gumką trudno złożyć, co wielu użytkowników do nich zniechęca.

Prześcieradła frotte – zalety

Tekstylia frotte są jednymi z najbardziej popularnych – są przyjemne w dotyku, miękkie, przewiewne, mocne, odporne na gniecenie, a także skutecznie chronią przed utratą ciepła. Prześcieradło frotte zapewni komfortowy sen bez podrażnień, gdyż jest delikatne dla ciała. Uszyte z elastycznego materiału ładnie się układa, dzięki czemu można je równomiernie rozłożyć, a także łatwo złożyć. Gumka pozwala na łatwe naciąganie go na materac i zabezpiecza prześcieradło przez zwijaniem, co gwarantuje przespaną noc.

Frotta jest tkaniną pętelkową o oryginalnej fakturze, poza tym jest to materiał chłonny, co stanowi jedną z jego podstawowych zalet. Higroskopijne frotte skutecznie odprowadza wilgoć z ciała, dzięki czemu nie pocimy się i nie budzimy w środku nocy.

Warto też dodać, że w składzie frotte przeważa bawełna, dlatego zwykle nie powoduje on uczuleń i podrażnień. Antyalergiczne właściwości mają duże znaczenie przede wszystkim dla dzieci.

Duży wybór prześcieradeł frotte

W naszym sklepie do wyboru są prześcieradła frotte w różnych kolorach i rozmiarach – trzeba je dobrać do pościeli i materaca. Nasza oferta prześcieradeł frotte obejmuje rozmiary: 70x140 cm, 160x200 cm, 200x220 cm, 180x200 cm, 140x200 cm, 60x120 cm, 80x160 cm, 120x200 cm, 80x140 cm i 90x200 cm. Zobacz wszystkie prześcieradła frotte bez gumki i złóż zamówienie.

pixel