Darmowa dostawa od 150,00 zł

Koc w misie

( ilość produktów: 3 )

Poszukujesz wyprawki dla swojego nienarodzonego dziecka, a może wybierasz się na Baby Shower i nie masz jeszcze wybranego prezentu dla przyszłej mamy? Przy dzisiejszej ogromnej ilości produktów dla najmłodszych często zastanawiamy się nad tym, jakie rzeczy są konieczne, a które niestety bardzo szybko przestaną być używane. Wyjątkowo praktyczne bez wątpienia okażą się wszelkiego rodzaju kocyki. Pomogą bowiem otulić maleństwo w każdej możliwej sytuacji, a dodatkowo są one bardzo przyjemne w dotyku. Dlatego też warto skupić się na wyborze jak najlepszej jakości kocyków, a także poszukiwaniu wyjątkowo przyjaznych motywów, które będą znajdować się na tkaninie. W ten sposób nie zawiedziesz się na dokonanym zakupie.

Dlaczego warto zamówić kocyk dla dziecka?

Jeżeli jeszcze masz jakiekolwiek wątpliwości, czy rzeczywiście koc powinien znaleźć się na wyprawkowej lub prezentowej liście dla małego dziecka, to potwierdzamy, że rzeczywiście tak właśnie jest. Ciepłe i miłe w dotyku koce sprawdzą się zarówno podczas codziennych drzemek, jak i w trakcie każdego spaceru. Kocyk można też wykorzystać jako dodatkowe miękkie podłoże na podłodze, na którym będzie bawił się maluch. W pierwszych dniach życia ciepłe i przyjemne kocyki doskonale sprawdzą się do opatulania noworodków w tak zwany „rożek”. Dzięki temu malutkie dzieci są nie tylko dobrze zabezpieczone przed upadkiem, lecz także czują się jak pod sercem swojej mamy.

Kocyki w misie dla każdego malucha

Koce, które są przeznaczone dla małych dzieci, wyróżniają się specjalnie dopasowanymi wzorami oraz kolorami. Wśród bardzo popularnego motywu wymienia się misie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz ciekawą kolekcję kocyków z tym wzorem, dedykowaną najmłodszej grupie użytkowników. Misie z pewnością wywołają uśmiech na twarzy niejednego malucha. Każdy z nich jest inny, jedne są bardziej realistyczne, inne - zdecydowanie bajkowe, podobne do tych pluszowych, do których małe dzieci uwielbiają się przytulać. Zapewniamy, że decydując się na każdy koc w misie, sprawisz swojemu lub każdemu innemu dziecku niesamowitą radość.

Koce dla dzieci - gwarancja doskonałej jakości

Wybierając koce dla małych dzieci, tak samo jak w przypadku wielu innych produktów, na pewno zwracasz największą uwagę na jakość wykonania kocyków. Możesz być spokojny, ponieważ wszystkie koce w misie oferowane w naszym sklepie internetowym są uszyte wyłącznie z bezpiecznych tkanin, które nie wywołują żadnych podrażnień oraz reakcji alergicznych. Ponadto każdy koc wykonany jest z tkaniny o bardzo grubej gramaturze, wynoszącej średnio 600 g/m2. Koc z misiem to przede wszystkim kombinacja akrylu z domieszką poliestru lub też zawiera w swoim składzie wyłącznie akryl.

Koce dla dzieci w dowolnym rozmiarze

Wybierając koce dla dzieci w naszym sklepie internetowym, masz możliwość zamówienia produktu w dowolnym rozmiarze. Najczęściej modele kocyków dostępne są w rozmiarach 110x240 cm oraz 160x210 cm. Dzięki temu możesz swobodnie podjąć decyzję o tym, jaki koc najlepiej sprawdzi się dla małego dziecka. Wiemy doskonale, że nasze koce idealnie sprawdzą się również na prezent z okazji narodzin dziecka, jego pierwszych urodzin czy też z okazji Chrztu Św. Ostatnio bardzo popularną okolicznością, na której wręczamy praktyczne upominki dla przyszłej mamy, jest także Baby Shower.

Kocyk dla chłopca i dziewczynki

W naszym sklepie internetowym znajdziesz koce z misiami przeznaczone zarówno dla małych chłopców, jak i dziewczynek. Większość modeli jest jednak uniwersalnych, dlatego świetnie sprawdzą się z okazji Baby Shower, kiedy wręczamy prezenty dla przyszłej mamy, nie znając jeszcze płci dziecka. Warto również zakupić koc o neutralnych kolorach, jeżeli szykujesz wyprawkę dla swojego maluszka.

Koce w misie i nie tylko

Oczywiście nasza oferta nie ogranicza się tylko i wyłącznie do kocyków w słodkie misie. Oprócz nich w naszym sklepie internetowym znajdziesz również bardziej neutralne i wyjątkowo dopasowane do każdej okoliczności koce w kształty. Wśród nich wymienia się przede wszystkim niezwykle miękkie i miłe koce z tłoczonymi wzorami. Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim koce z mikrofibry, które świetnie sprawdzą się nie tylko dla dzieci, lecz także dla pozostałych członków rodziny. Natomiast jeśli poszukujesz bardziej egzotycznych wzorów, to interesującą propozycją dla Ciebie okażą się koce we wzory zwierzęce. Dzięki temu do swojego mieszkania wprowadzisz nieco odmiennego klimatu. Wybierając koce z naszej bogatej oferty, na pewno nie zawiedziesz się jakością. Wszystkie modele wyróżniają się precyzyjnie dopasowanymi tkaninami, na których widnieją modne wzory i kolory.

Rozmiar Produktu
Kolor
Tkanina
Gramatura
Pokaż tylko
pixel