Darmowa dostawa od 150,00 zł

Poduszki ciążowe typu I

( ilość produktów: 15 )

Poduszki ciążowe typu I (tzw. pałki) służą przyszłym mamom do spania i odpoczynku, a po porodzie są niezbędne podczas karmienia. To jeden z niezbędnych elementów wyprawki dla mamy oraz niemowlęcia.
Wsparcie w ciąży
Gwarantują odpowiednie wsparcie dla całego ciała, m.in. głowy oraz pleców. Są elastyczne, a ich kształt pozwala na przybranie wygodnej pozycji. Można ją ułożyć w ten sposób, aby uzyskać odpowiednie wsparcie głowy i brzucha. Dostosowuje się do kształtu ciała, jest oparciem dla obolałych pleców, służy też jako poduszka rehabilitacyjna już po porodzie i podczas karmienia piersią.
Szerokie możliwości wykorzystania
Świetnie odciąża staw biodrowy i zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa w pozycji leżącej, dzięki czemu niweluje bóle i dyskomfort. Dzięki niej ułożysz głowę, kark, kręgosłup, biodra i nogi w jednej linii, a także zapadniesz w spokojny, regenerujący i zdrowy sen. Pozwala też na rozluźnienie mięśni karku i ramion, niwelując dokuczliwe napięcie. Możesz też zwinąć ją w rogal, a wtedy sprawdzi się jako oparcie dla zmęczonych pleców lub nawet jako wałek pod opuchnięte nogi.
Praktyczne także po porodzie
Poduszki ciążowe sprawdzą się także po porodzie, zapewniając młodej mamie komfort podczas karmienia maluszka na siedząco. Owiń ją wokół talii i umieść na niej dziecko, zapewniając plecom i ramionom odpowiednie wsparcie.
Posłuży też jako zabezpieczenie podczas spania we własnym łóżeczku w pierwszych miesiącach życia dziecka. Odpowiednio ułożona zapobiega mianowicie brzdąca z łóżka. Dla nieco większych dzieci będzie służyła jako kojec, dbając o jego bezpieczeństwo. Można ją też wykorzystać podczas nauki siadania, a potem jako poduszkę do zabawy i wypoczynku.
Zobacz naszą pełną ofertę poduszek ciążowych i wybierz model dla siebie, a także komplet poszewek – warto zmieniać i prać je regularnie, aby pozbyć się drobnoustrojów i bakterii. Zapewniamy duży wybór kolorów i motywów! Zapewnij sobie oraz dziecku najdogodniejszą i bezpieczną pozycję, spokojny sen i wypoczynek.

Rozmiar Produktu
Kolor
Tkanina
Wypełnienie
Przedziały cenowe
Cena
-
pixel