Darmowa dostawa od 150,00 zł

Kołdra letnia 160x200 cm – TOP 3 modele

2020-01-17
Kołdra letnia 160x200 cm – TOP 3 modele

Szukasz idealnej kołdry na lato? Musi być przewiewna i lekka, aby zapewnić użytkownikom wysoki komfort oraz odpoczynek. Dostępnych modeli jest wiele, warto zatem mieć rozeznanie w temacie. Poniżej przygotowaliśmy krótki poradnik – oto pięć wybranych modeli. Jeśli interesuje Cię kołdra letnia 160x200 cm, idealna do pokoju dziecka lub sypialni singla, rozważ nasze propozycje.

Pora roku ma znaczenie przy wyborze kołdry

Kołdra może służyć nawet kilka lat, zapewniając komfortowy sen i spokojny wypoczynek. Jeśli będzie nam pod nią zimno albo za ciepło, nie zaczniemy następnego dnia pełni energii. Najważniejsza jest optymalna termoregulacja i zapewnienie właściwej wentylacji, dlatego większość z nas decyduje się na jeden komplet na lato oraz drugi na zimę. Na co zatem zwrócić uwagę? Na wypełnienie oraz klasę cieplną.

1. Kołdra Exclusive Organic Cotton

Świetnym wyborem na ciepłe noce będzie kołdra letnia z kolekcji Exclusive Organic Cotton. Pokrywa ją wysokiej jakości 100% bawełna o gramaturze 90g/m2 i jest obszyta gęsim puchem 90%. Taki model będzie lekki, przewiewny i sprężysty. Dzięki procesowi EEC produkt uzyskuje znakomite właściwości – jest ona produkowana w technologii gwarantującej lepsze właściwości termoizolacyjne. Jeśli interesuje Cię wysokiej jakości kołdra letnia 160x200 cm, zwróć uwagę na ten model – występuje w rozmiarze 155x200 cm, ale dokup do niego komplet pościeli 160x200 cm.

2. Kołdra letnia Synthetic Lyocell

Jeśli szukasz kołdry na lato, musi być lekka i delikatna, a także gwarantować optymalną cyrkulację powietrza. Lyocell to włókno produkowane w nanotechnologii, dzięki czemu stanowi połączenie zalet dotąd znanych włókien. Taka kołdra jest cieplejsza od wełnianej, ale chłodniejsza od bawełny i mocniejsza od poliestru.

3. Kołdra puchowa „Tradycyjna” – na lato i na zimę

Jeśli jednak szukasz uniwersalnej kołdry 160x200 cm, 200x220 cm lub w innym rozmiarze, zwróć uwagę na dostępne w naszym sklepie modele puchowe. „Tradycyjna” to ekskluzywna kolekcja naturalnych produktów wypełnionych starannie wyselekcjonowanym i przygotowanym ręcznie puchem gęsim i pierzem.

Taka kołdra na lato zapewni optymalną cyrkulację powietrza, a w chłodne miesiące utrzyma ciepło. Komplety całoroczne często mają wypełnienie puchowe i będą one świetnym wyborem dla osób praktycznych. Prezentowany model występuje w rozmiarze 155x200 cm, ale należy do niego kupić pościel 160x200 cm.

Zobacz także:
Kołdra letnia 160x200 cm – TOP 3 modele
Kołdra dla wysokich osób – porady dotyczące wymiarów
Kołdra antyalergiczna – kiedy warto?
Kołdra 4 pory roku – plusy i minusy
Kołdra 200x220 cm – popularny wybór do sypialni dla pary

pixel