Darmowa dostawa od 150,00 zł

Kołdry puchowe na zimne noce

2019-02-27
Kołdry puchowe na zimne noce

Dobrej jakości kołdry i poduszki służą nam przez cały rok. W chłodne noce idealnie sprawdzają się m.in. kołdry puchowe. Odpowiedni stopień izolacji cieplnej pozwala nam dobrać właściwy model na sezon wiosenno-letni oraz jesienno-zimowy.Kołdra puchowa to ideał– jest przyjemna w dotyku, wyjątkowo delikatna, ciepła, puszysta, a do tego lekka i nie uczula. Warto zainwestować w jej zakup, gdyż wykonana jest z najlepszych materiałów o ponadprzeciętnej trwałości.

Polecamy ją zarówno do sypialni dorosłych, jak i do dziecięcych łóżeczek. Jeśli do tej pory wybieraliście kołdrę raczej przypadkowo, przekonamy Was, że warto kupić dobrej jakości model z puchowym wypełnieniem.


Idealna kołdra na zimę


Zimowe miesiące nas nie rozpieszczają. Krótkie dni i długie wieczory oraz niskie temperatury powietrza i wysoka wilgotność zniechęcają do działania – sprawiają, że jesteśmy senni i chętnie wylegujemy się w łóżku.

Relaks w sypialni to lek na złą pogodę, zmęczenie i chandrę. W mroźne miesiące przyda się wysokiej jakości, solidnie wykonana i ciepła kołdra, np. z puchowym wypełnieniem, gdyż zapewni nam komfort snu i przyjemne otulenie. Puch jest dobrym izolatorem i nie potrzebujemy go dużo, aby pomógł nam się rozgrzać.

Puch jest najlepszym, gdyż naturalnym wypełnieniem. Sama natura stworzyła ten lekki materiał, przyjazny dla skóry i zapewniający stałą temperaturę przez cały rok.Modele wypełnione puchem ze względu na swoje właściwości uchodzą za towar luksusowy i żaden syntetyczny materiał nie może się z nim równać.


Na mroźną zimę, ale i upalne lato


Kołdry z dobrej jakości puchu są przede wszystkim ciepłe, ale także lekkie i puszyste. To zdecydowanie najlepszy wybór nie tylko na zimowe noce, gdyż stanowią świetną izolację termiczną.Czysty puch to gwarancja ciepła, czystości i wysokiego standardu.

Kołdra z pierza jest niezwykle praktyczna, sprawdzi się o każdej porze roku, a zatem nie trzeba kupować różnych produktów na zimę i lato. Naturalne wypełnienie zapewni ciepło w chłodne noce, z kolei latem nie grozi nam przegrzanie. Jeśli jednak wolimy osobne komplety,możemy kupić dwie wersje – cieplejszą i chłodniejszą.


Inne zalety kołder puchowych


Poza tym kołdry z wypełnieniem puchowym zapewniają swobodny przepływ powietrza. Co więcej, są też wyjątkowo elastyczne i sprężyste, dzięki czemu nie grożą im odkształcenia.Uchodzą za produkt niemal luksusowy, gdyż wypełnienie składa się z naturalnego puchu kaczego lub gęsiego. Lepszym wyborem jest ten drugi ze względu na lepsze właściwości termoizolacyjne.

Warto dokładnie sprawdzić skład, gdyż popularne są też mieszanki puchu oraz pierza – są one tańsze, ale też gorszej jakości. Czysty puch nie zbija się w mniejsze lub większe grudki ani nie tworzy jednolitej masy. Lepiej wydać więcej, ale mieć pewność, że kupujemy wysokiej jakości kołdrę, która posłuży nam przez kilka lat i o każdej porze roku – potraktujemy ten wydatek jak inwestycję.


Idealna także dla alergików


Kołdry z wypełnieniem puchowym są produktem z najlepszych materiałów, a zatem nie uczulają mogą być używane także przez alergików oraz osoby o bardzo wrażliwej skórze.Delikatna, miła w dotyku i puszysta zapewni odpoczynek i regenerację przed kolejnym dniem pełnym wyzwań i obowiązków w domu oraz pracy.

pixel