Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dodatkowa pomoc przy Wymianie i Zwrotach towarów

Pouczenie o prawie odstąpienia od umowy znajduje się na stronie https://www.lozkoholicy.pl/Pouczenie-o-prawie-odstapienia-od-umowy-cabout-pol-58.html.

Poniżej przedstawiamy dodatkowe informacje pomocne przy wymianach i zwrotach towaru, gdzie dobrowolnie oferujemy 365-dniową możliwość wymiany i zwrotu.
* Proszę pamiętać, iż  skorzystanie z tego dodatkowego uprawnienia nie stanowi warunku skorzystania z ustawowego uprawnienia do odstąpienia od umowy opisanego w zakładce "Pouczenia o prawie odstąpienia od umowy" a także w żaden sposób go nie ogranicza). 

Jak zwrócić?

 1. Zaloguj się do swojego konta i kliknij "Moje konto".
 2. Wejdź w "Zwroty towarów" i wybierz towary które chcesz zwrócić.
 3. W kolejnym kroku wypełnij wymagane pola zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.
 4. Wydrukuj wygenerowany formularz lub skorzystaj z pustego formularza dostępnego na końcu strony.
 5. Spakuj zwracany towar i wyślij go na nasz adres: LOZKOHOLICY.PL Sp.z o.o. Sp. K., ul. Zacisze 34, 08-110 Żelków-Kolonia

 

Wypełnienie formularza poprzez stronę, zdecydowanie skraca czas reklamacji.

 

Pamiętaj!

 

 1. Na odesłanie produktu o standardowych wymiarach u nas masz 365 dni od daty otrzymania przesyłki. 
  Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (LOZKOHOLICY.PL Sp.z o.o. Sp. K., ul. Zacisze 34, 08-110 Żelków-Kolonia, biuro@lozkoholicy.pl, Telefon: 25 749 40 98) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).
 2. Zwrot / wymiana zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od momentu otrzymania towaru przez firmę "LOZKOHOLICY.PL".
 3. Towar odsyłany w ramach reklamacji o wadze do 2 kg wysyłamy Pocztą Polską listem poleconym ekonomicznym, zaś towar ważący powyżej 2 kg paczką pocztową ekonomiczną. Klient ma prawo odesłać towar w dowolny sposób jednak zwracany koszt za przesyłkę będzie równo warty z opłatą zgodną z cennikiem Poczty Polskiej.
 4. Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:
  * Umowy, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 

 

Formularz Wymiany / Zwrotu - WERSJA PDF

 

Formularz Wymiany / Zwrotu - WERSJA docx

 

 

pixel