Darmowa dostawa od 150,00 zł

Ochraniacze na materac 180x200

( ilość produktów: 13 )

Choć naukowcy niejednokrotnie spierają się w kwestii zapotrzebowania organizmu na sen, to jednak niektóre rzeczy są pewne, jak np. to, że człowiek w ciągu całego swojego życia przesypia około 20 lat. Jakość snu ma ogromny wpływ na zdrowie i życie, dlatego warto zadbać o jego komfort i higienę. Okazuje się zatem, że ogromnie ważne jest, na czym śpisz i w jakich warunkach. Z tego powodu warto urządzić sypialnię w taki sposób, by spełniała swoje zadanie jak najlepiej. W utrzymaniu odpowiedniej higieny w łóżku może Ci pomóc ochraniacz na materac 180 × 200 cm. Właśnie takie produkty prezentujemy w naszej ofercie. Zapraszamy do sprawdzenia dostępnych wariantów.

Ochraniacz na materac 180 × 200 dla komfortowego snu

Jeśli chcesz zadbać o odpowiednią higienę snu, wybierz ochraniacz wodoszczelny na materac 180 × 200 cm. W naszej ofercie prezentujemy go w wielu wariantach, więc z pewnością ten odpowiedni czeka na Ciebie. Tekstylia tego typu są wykonane z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o każdy detal. Wszystkie ochraniacze mają wszyte na rogach mocne gumki, tak byś z łatwością umieścił podkład na materacu i by pozostał on na miejscu przez całą noc. Co więcej, pośród różnych wyrobów zadbaliśmy o to, by w sklepie znalazł się także ochraniacz na materac nieprzemakalny 180 × 200 wykonany np. z bambusa. Jest to materiał delikatny w dotyku, oddychający, który gwarantuje spokojny sen. Ponadto działa on antybakteryjnie, jest odpowiedni dla alergików, a nawet astmatyków lub osób z chorobami reumatycznymi. Sprawdź nasze produkty i ich działanie, a znajdziesz to, czego potrzebujesz, by zadbać o dobry sen swojej rodziny.

Kiedy wybrać ochraniacz wodoszczelny na materac 180 × 200?

Nasze ochraniacze znajdują swoje zastosowanie nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w szpitalach, hotelach i innych miejscach, gdzie skutecznie ochronią posłania pacjentów, jak i odwiedzających. Higiena w takich placówkach to priorytet więc nieprzemakalny ochraniacz na materac 180 × 200 cm stanowi rozwiązanie idealne, pozwalające w łatwy i szybki sposób zadbać o czystość łóżka. Dzięki wodoodpornej powłoce posłanie jest chronione przed wszelkimi zabrudzeniami i uszkodzeniami podczas codziennego użytkowania. Wodoodporny ochraniacz na materac 180 × 200 cm zabezpiecza łóżko przed ewentualnym zamoczeniem, a co za tym idzie przed rozwojem grzybów i roztoczy, które uwielbiają wilgotne środowisko i są niebezpieczne dla zdrowia. Pokrowiec w bardzo łatwy sposób można zdjąć z materaca i wyprać lub chociażby wywietrzyć. Warto skorzystać z takiej formy zabezpieczenia, ponieważ łatwiej wyczyścisz sam pokrowiec niż cały materac.

Jak dbać o nieprzemakalny ochraniacz na materac 180 × 200?

Jeśli sądzisz, że nieprzemakalny ochraniacz na materac 180 × 200 trudno utrzymać w higienicznej czystości, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Dzięki szerokim i mocnym gumkom zamieszczonym na rogach pokrowca tekstylia możesz szybko założyć na materac, co utrzymuje je na miejscu. Dzięki tym samym gumkom równie łatwo zdejmiesz podkład, by przewietrzyć go lub też wyprać, jeśli jest taka konieczność. W zależności od materiału, z którego wykonany został ochraniacz na materac 180 × 200, można go prać w różnej temperaturze. Niektóre nawet do 95 C, a inne tylko do 40 C. Nie każdy z nich znosi pranie chemiczne i suszenie w suszarkach bębnowych, ale to przede wszystkim ma służyć zwiększeniu trwałości produktu, byś jak najdłużej mógł z niego korzystać. Należy postępować zgodnie z wymaganiami umieszczonymi na metce, by mieć pewność, że produkt się nie zniszczy.

Wodoodporny ochraniacz na materac 180 × 200 z naszej oferty

Wśród naszego asortymentu znajdziesz ochraniacze wodoszczelne na materac wykonane z różnych materiałów. Na przykład podkład RIZO, który na wierzchniej stronie ma tkaninę frotté, a na spodzie ceratę PVC, by skutecznie chronić posłanie. Takie połączenie stanowi idealne rozwiązanie dla alergików i osób z dolegliwościami reumatycznymi. Kolejnym przykładem funkcjonalnego wyrobu jest ochraniacz na materac nieprzemakalny 180 × 200 cm uszyty z wysokiej jakości tkaniny SOFT TOUCH. To pikowany materiał o niezwykłej miękkości i elastyczności oraz wielu właściwościach leczniczych i prozdrowotnych. Jest niezwykle komfortowy w użytku dzięki właściwościom wodoodpornym i termoregulacyjnym. Zabezpiecza zatem materac, a tym samym Ciebie i Twoich bliskich przed roztoczami, grzybami, kurzem i nie tylko. Tlenek cynku, który zawarty jest w tkaninie, dodatkowo wspiera metabolizm i wzmacnia odporność. Działa również zbawiennie na skórę, wspomagając jej regenerację.

Dlaczego ochraniacz na materac 180 × 200 to dobry wybór?

Każdy wodoodporny ochraniacz na materac 180 × 200 cm to dobry wybór, by zabezpieczyć Twoje łóżko przed konsekwencjami codziennego użytkowania. Zdecydowanie łatwiej zadbać o higienę i czystość samego pokrowca niż materaca, dlatego warto go chronić. Z całą pewnością docenisz zastosowanie maty w chwili kiedy przydarzy się niespodziewana sytuacja, w której Twoje łóżko mogłoby ulec zniszczeniu, ale dzięki temu, że miałeś założony wodoodporny ochraniacz na materac 180 × 200 cm, wystarczy, że wypierzesz sam pokrowiec. Dlaczego jeszcze warto założyć ochraniacz na materac? Nasz model SOFT TOUCH to produkt bardzo wysokiej jakości. Dzięki zdolnościom termoregulacyjnym podczas snu zabezpiecza Twój organizm przed przegrzaniem lub chłodem. Nasze ochraniacze mają status produktów medycznych i posiadają certyfikat OEKO-TEX® Standard 100, który potwierdza, że zostały przebadane na obecność substancji szkodliwych i nie zawierają ich w swoim składzie. Zadbaj o jakość swojego snu, gdyż polepszy to też jakość Twojego życia.

Tkanina
Gramatura
Wypełnienie
Rodzaj prześcieradła
Przedziały cenowe
Cena
-
Pokaż tylko
pixel