Darmowa dostawa od 150,00 zł

Pościel w kształty

( ilość produktów: 1289 )

Pościel geometryczna może wyróżniać się różną estetyką. Dzięki temu produkty ozdobione trójkątami, kwadratami, kołami lub bardziej fantazyjnymi kształtami są tak oryginalne. Wśród nich znajdą coś dla siebie zarówno amatorzy jaskrawych kolorów, jak i zwolennicy skandynawskiego lub nowoczesnego minimalizmu. Wybór w naszym sklepie jest bardzo szeroki. Warto zwrócić uwagę na zestawy wykonane z wysokiej jakości bawełny. To ona nie tylko jest trwała i wytrzymała, lecz także korzystnie wpływa na jakość snu. Wybierając bawełnę, kupujesz też produkt, który można użytkować przez cały rok. Zamów wymarzone modele dla siebie już teraz.

Jaka powinna być pościel geometryczna?

Jaka powinna być pościel geometryczna i dlaczego stanowi dobre rozwiązanie do Twojej sypialni? Przede wszystkim warto jeszcze raz zwrócić uwagę na różnorodność produktów w tej kategorii. Znajdziesz bowiem w niej wyjątkowe zestawy wiosenno-letnie oraz zdecydowanie grubsze, które dobrze sprawdzą się zimą. Warto jednak postawić na to, aby pościel była dobrze dobrana do pory roku. W ciepłych porach roku poleca się zwłaszcza delikatne zestawy wykonane z cenionej satyny bawełnianej. Nie tylko pozwala ona na właściwą wentylację ciała, ale też daje przyjemne wrażenie chłodu i jest miła w dotyku.

Pościel geometryczna, podobnie zresztą jak każda inna, powinna być wykonana z dobrej klasy materiału. Najczęściej wykorzystuje się do tego naturalną bawełnę. Co sprawia, że akurat ten materiał jest tak dobrze odbierany? Przede wszystkim zapewnia on doskonałą ochronę przed zimnem wtedy, gdy przytrafi się chłodniejsza noc. To jednak nie wszystko - w przeciwieństwie do flaneli lub wełny posiada zdolność do dość swobodnego przepuszczania powietrza. Mówimy wręcz, że ciało pod pościelą bawełnianą „oddycha’’. Wiele innych materiałów nie posiada tej cennej cechy. Bawełna jest też naturalna i nie sprzyja powstawaniu alergii.

Pościel geometryczne wzory - jaki kolor?

Pościel w geometryczne wzory jest dostępna w bardzo wielu wersjach kolorystycznych. Właściwie w każdym popularnym stylu aranżacji sypialni można się pokusić o rozwiązanie, które ma wiele wspólnego z tego rodzaju stylistyką. Niekiedy operuje się tu dość ciekawymi kontrastami. Modele w figury geometryczne nadają się zarówno do pokoju dla dzieci, jak i sypialni młodych, pełnych siły witalnej ludzi. Z pewnością taka pościel będzie stanowiła ciekawy element wyposażenia nowoczesnego wnętrza.

Warto zauważyć, że czasami pościel w geometryczne wzory może być częścią wyposażenia, która pozwala na przemycenie nieco więcej kolorytu w tych aranżacjach, które z zasady są jednorodne lub stonowane. Przykładem niech będą wnętrza skandynawskie lub loftowe. Wprowadzenie w nich bardzo jaskrawych kolorów może być kontrowersyjne. Jeśli jednak róż lub kolor turkusowy zostaną wykorzystane w takiej aranżacji w formie delikatnego geometrycznego wzoru, to nie powinno to budzić wrażenia przesadnego kontrastu.

Pościel w geometryczne wzory - jaki deseń jest modny?

Jaka powinna być pościel w geometryczne wzory, aby stała się ciekawą ozdobą w sypialni? Do wyboru proponujemy dużą ilość akcentów - od niemal symbolicznych i bardzo delikatnych, aż po te doskonale widoczne - mogą być to kółka, trójkąty, kwadraty, gwiazdki lub serca. Czasem sięga się też po wzory o mniej regularnych kształtach. Prezentowane w tej kategorii modele stworzono między innymi z materiału przypominającego satynę bawełnianą, który jest miękki, ciepły i posiada bardzo delikatny połysk.

Warto zwracać uwagę nie tylko na kształt i barwę wzorów, lecz także ich rozmieszczenie. Pościel geometryczna może być ozdobiona nadrukiem ułożonym bardzo ciasno lub znajdującym się w dużych odstępach od siebie. Ma to znaczenie dla sposobu postrzegania pościeli jako elementu zdobiącego wnętrze. W przypadku aranżacji minimalistycznych lub skandynawskich lepiej prezentują się te zestawy, gdzie zastosowano raczej drobny nadruk na jasnym tle. Bardzo ważne jest przy tym to, żeby nadruk został wykonany trwałą techniką - dzięki temu będzie się świetnie prezentował nawet po wielu praniach.

Pościel geometryczna. Co jeszcze warto wiedzieć?

Pościel geometryczna powinna być również funkcjonalna i trwała. Warto więc stawiać na zestawy, gdzie tradycyjne zapięcie na guziki zostało zastąpione przez zamek błyskawiczny. Dzięki niemu zaoszczędzisz czas, który możesz spożytkować na ciekawsze zajęcia. Jednocześnie takie modele pozbawione są przestrzeni, przez które do wnętrza pościeli dostają się drobiny kurzu.

Warto wreszcie zwracać również uwagę na to, żeby pościel geometryczna była trwała. Jednocześnie produkt powinien mieć jasno określone dopuszczalne parametry prania i suszenia. Dzięki ich znajomości unikniesz przykrych sytuacji, w których produkt zostanie zniszczony wskutek niewłaściwego obchodzenia się z nim.

Kategoria
Rozmiar Poszwy w Pościeli
Rozmiar poszewki w Pościeli
Liczba elementów w zestawie
Kolor
Tkanina
Gramatura
Rodzaj prześcieradła
Wzór Dziecięcy
Postacie
Przedziały cenowe
Cena
-
Pokaż tylko
pixel