Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tkaniny obrusowe

( ilość produktów: 4 )

W naszej ofercie są także różnego rodzaju tkaniny – na przykład dekoracyjne oraz obrusowe. Można je wykorzystać do przygotowania różnego rodzaju akcesoriów i tekstyliów – jak poduszki ozdobne czy plamoodporne obrusy.

Poza tym w kategorii tej oferujemy wirusobójcze płyny do dezynfekcji, które są skuteczne w walce między innymi z koronawirusem.

Tkaniny dekoracyjne

Dekoracyjne tkaniny na poduszki pozwolą odmienić lub odświeżyć wnętrze. Poszewki z delikatnej i miękkiej tkaniny dodadzą uroku każdemu wnętrzu – w ten prosty sposób można odświeżyć wystrój, urozmaicić go lub całkowicie odmienić. Dostępne u nas wysokiej jakości tkaniny dekoracyjne spełnią wymagania wymagających klientów. Stylowe poszewki mogą wzbogacić każde wnętrze, a także posłużyć jako prezent na każdą okazję.

Tkaniny obrusowe

Plamoodporna tkanina obrusowa będzie dobrym wyborem na praktyczny obrus. Pokryta jest teflonową warstwą ochronną, która zabezpiecza przed powstawaniem plam, a także ułatwia ich usuwanie. To świetne rozwiązanie na różne spotkania w gronie rodziny lub znajomych.

Płyny do dezynfekcji. Wirusobójcze płyny skutecznie walczą z wirusami, m.in. koronawirusem, a także działają na bakterie, prątki gruźlicy i grzyby. Służy do dezynfekcji dłoni oraz powierzchni – na przykład mebli, drzwi, laptopów itd. Płyn do dezynfekcji przeznaczony jest do indywidualnego lub profesjonalnego użytku. Chroni przed działaniem wirusobójczym i bakteriobójczym, a także zabezpiecza przed namnażaniem się patogenów wirusa.

Kategoria
Tkanina
Gramatura
pixel